Certina Drifto Sezono Uždarymas

STIHL pristato CERTINA Lietuvos Drifto Sezono Uždarymas 2017 – tai pilna diena veiksmo Kačerginės „Nemuno Žiede“.
Bilietai PIGIAU: http://bit.ly/Certina_drift_bilietai

Garsiojoje „į kalną“ (uphill) trasoje prie „Ąžuolo“ posūkio vyks „Certina Lietuvos Drifto Čempionato PRO lygos 6 etapas“ kuriame susikaus visi geriausi Lietuvos drifteriai, o taip pat laukiama svečių iš kaimyninių šalių. Varžybos prasidės nuo traniruočių o jau 14valandą tikrosios kovos prasidės nuo dalyvių parado.

Tuo pačiu metu „mažojoje“ trasoje vyks „STIHL šėrykla“ kur augantys sportininkai ir drifto mėgėjai išbandys savo jėgas saugesnėje trąsoje ir gaus profesionalų jau pakabinusių savo šalmą ant vinies pamokas.

Didžiojoje tiesiojoje tuo pačiu metu vyks „STARTLINE Ultim8 Dragas„, kuriame susikaus gražiausi ir galingiausi lietuvos ir užsienio automobiliai dėl greičiausio automobilio titulo.

Tiems kurie žavisi tikslumu ir automobilio dinamikos ypatybėmis bus įrengta speciali „KTK Slalomo“ trasa kurioje galės varžytis bet kuris norintis.

Renginį vainikuos garse, šviesose ir dūmuose paskendusi „STIHL naktinė šėrykla“ bei treksmingi apdovanojimai specialiai ant specialiai šiam renginiui įrengtos scenos!

Daugiau informacijos, programa, registracija mūsų kalendoriuje: http://autorenginiai.lt/renginys/certina-drifto-sezono-uzdarymas/