Lobio paieškos „Rask lobį Kaune“ (2017-09-30)

Rask lobį Kaune (www.RaskLobi.lt) ! Nuo šiol kiekvienas gali tarpti lobių ieškotoju! Jau Rugsėjo 30 dieną, visus Lietuvos gyventojus, o ypač Kauniečius kviečiame pasinerti į 400 eurų vertės Lobio paieškas! Lobis tikrai vertingas! Jame slypi net 5 skrydžiai parasparniais ir dar trys komandinės pramogos, kurias išaiškins pirmieji tie kas ir suras net 400 eurų vertės lobį!
Lobio paieškos prasideda 18:30 val., URMAS prekybos miestelio aikštelėje!
Prisiregistruoti renginio dieną ir pasiimti taisykles į renginį atsiimti galima bus nuo 17:00 iki 18:15 val.
Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos tikro lobio paieškos, kuriose gali dalyvauti visi kas tik nori surasti šį lobį! Lobio ieškotojų laukia nemažai iššūkių. Jums tikrai teks pamankštinti galvą, įveikti aktyvias kupinas azarto ir veiksmo užduotis,“pašniūkštinėti“ po Kauno miestą, sekti pėdsakus kas ir kur galėjo paslėpti lobį! Lobis atiteks tiems, kurie pagal žaidimo taisykles jį suras ir atrakins pirmieji!
Apdovanosime TOP 10 komandų, tad likusių 9 komandų, kurios įveiks šį žaidimą laukia paguodos prizas!
Šis renginys yra komandinis. Jis pritaikytas visiems Lietuvos gyventojams! Taip! Kad rastum lobį, tau reikia būti gudriam ir nebūtina labai gerai pažinoti Kauną!
Renginio metu Jums reikės ieškoti paslėptų užuominų, spynų ir kitų galvosūkių Kauno mieste, kurie anksčiau ar vėliau atves Jus į lobio vietą! Organizatoriai jums pažada įdomų nekasdienį vakarą ir labai gerą lobį! Visas žaidimas vyks elektroninėje sistemoje. Užregistravę komandą Jus gausite prisijungimus prie sistemos. Užduotys sudėliotos nuosekliai, tad kuo greičiau išspręsite vieną užduotį – tuo greičiau pateksite į kitą lygį ir priartėsite prie lobio! Jeigu kažkuri užduotis bus per sudėtinga, po tam tikro laiko gausite pagalbą.

Renginio rėmėjai ir partneriai:

[!] PadovanokSkrydi.lt – Skrydžiai parasparniu. Tai vien inteliai skrydžiai kurie neturi galiojimo termino! (www.PadovanokSkrydi.lt)
[!] 98.lt – Informacinis rėmėjas! Visos naujienos susijusios su automobiliais! (www.98.lt)
[!] URMAS – Prekybos miestelis URMAS (www.urmas.net)
[!] EXTRA FM – Informacinis rėmėjas! Klausome tik geros muzikos! Kaune 105.4 FM.
[!] Iniciatyvos Kaunui – „Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

[!] Apie kitus mūsų partnerius ir rėmėjus sužinosite tik renginio metu!

Norite dalyvauti „Rask lobį Kaune“?

Daugiau informacijos, registracija mūsų kalendoriuje: http://autorenginiai.lt/renginys/lobio-paieskos-rask-lobi-kaune-2017-09-30/