Mercedes Benz trip to Latvia 2017

„Pats geriausias poilsis vasarą – prie jūros. O kur dar ir gera kompanija. Taigi, kviečiame vykti kartu su Mercedes Benz entuziastais į Latvijos pajūrį!“ – taip mes kvietėme Jus vykti į Latviją praeitais metais. Šiais metais mes norime padaryti tą patį. Taaigi, dėmesio!

Planuojama susitikimo vieta Panevėžyje, PC „Rožynas“ aikštelėje, adresu Piniavos skg. 10. Numatoma data 2017 08 17 (ketvirtadienis). Tačiau praeitais metais dauguma galėjo vykti penktadienį po darbų, tad keli ekipažai vyko ketvirtadienį, o likę prisijungė penktadienį. Šiais metais darysime taip pat. Išjudėsime kolona. Atstumas – 224km. Kelionė truks apie 3 valandas. Bus vienas sustojimas. Kelionės tikslas – kempingas Latvijos miestelyje Tūja. Čia apsistosime visam savaitgaliui. Sekmadienį, grįžtant į tėvynę, numatomi keli sustojimai lankytinuose Latvijos objektuose.

Būtų smagu, jei atsirastų grojančių gitara, nes dainos prie laužo pagyvina vakarus! Taip pat nepamirškit savo vaikų ir augintinių, palapinių ir gerų nuotaikų! Daugiau informacijos apie viso savaitgalio veiklą paskelbsime netrukus. Kilus bet kokiems klausimams, drąsiai kreipkitės. Iki greito!

Maršruts, kontaktai ir kita informacija mūsų kalendoriuje:

https://autorenginiai.lt/renginys/mercedes-benz-trip-latvia-2017/