W124 W201 Klubo vasaros sezono atidarymas

Žalgirio arenos aikštelė – grupinis važiavimas – Marvelės upės slėnis – Grabuciškės marių kraštovaizdis/ BBQ/ žaidimai/ fotosesija

Bus šiek tiek stovėjimo, važinėjimo gatvėmis bei pasibūvimo prie vandens ir BBQ, kadangi visų norų neišpildysime, bus visko po truputį. Taipogi bus ir trys nominacijos su klubo įsteigtais prizais, tad ruoškite savo automobilius, o kokios nominacijos paliksime paslaptyje. Nepraleiskite progos sudalyvauti, pranešti bendraminčiams bei entuzijastams. Pagrindinėje aikštelėje bus leidžiama stovėti tik W,S,C,A 124 ir W201 Mercedes automobiliams, visiems kitiems norintiems atvykti pažiūrėti, maloniai kviečiame, tik tikimės supratimo, kad pasistatysite kiek atokiau. Na o svarbiausia nepamirškite pasirūpinti maistu, kepsnine, kamuoliu ar kitais jums būtinais daiktais bei pasiimkite su savimi gerą nuotaiką:)

Meet’o Planas:

Kaunas

10:00 Renkamės Žalgirio arenos aikštelėje (vieta dėl nenumatytų aplinkybių gali keistis bet numanoma, kad nesikeis) susipažystame, pasifotografuojame, automobilių nominacijos ir prizai.

12:00 – 13:00 Grupinis važiavimas, pajudėsime link Marvelės upės slėnio link, pasigrožėti vaizdais, trumpai pasivaikščioti.

14:00 Pajudame Grabuciškių link, galutinis apsistojimo taškas prie marių kraštovaizdžio. BBQ, žaidimai, fotosesijos, būsime iki vakaro.

18:00 Planuojama renginio pabaiga, važiavimas atgal link Kauno centro.

Daugiau informacijos apie susitikimą: http://autorenginiai.lt/renginys/w124-w201-klubo-vasaros-sezono-atidarymas/