Apgyvendinimo ir paslaugų nuoma festivalyje Klaipėda Motor BBQ 2022

Klaipėda Motor BBQ 2022 powered by Insane Performance festivalis atgyja naujoje, labai erdvioje vietoje. Tiek daugiau dalyvių, tiek daugiau ir vietos visiems.

Deja, apgyvendinimo plotas yra labai ribotas, stovyklavietė siūlo 8 POD tipo namelius, 2 pavėsines, 3 VIP zonas bei 2 didesnius namelius 🙂

Renginio plotų nuomos schema:

Namelių ir paslaugų nuoma renginyje Klaipėda Motor BBQ 2022

ŽALIAI pažymėti yra laisvi, RAUDONAI pažymėti yra užimti.

ORANŽINIAI pažymėti yra rezervuoti, laukiami apmokėjimo.

#1 POD namelis * #2 POD namelis * #3 POD namelis * #4 POD namelis
#5 POD namelis * #6 POD namelis * #7 POD namelis * #8 POD namelis

 

#9 VIP zona * #10 VIP zona * #11 VIP zona

 

#12 LAUMIŲ namelis * #13 ŠEIMOS namelis

VISOS REZERVACIJOS VYKSTA TIK PER FACEBOOK ARBA EL. PAŠTU:

Vytautas Bieliauskas

vytautasbieliauskas3@gmail.com

Vytautas Bieliauskas

INFORMACIJA APIE NUOMĄ:

Visi nameliai, pavėsinės, palapinių ir kemperių nuomos kainos yra skirtos visam savaitgaliui. t.y. nuo Penktadienio iki Sekmadienio. Ar jūs atvyksite Penktadienį, ar jūs atvyksite Šeštadienį, kaina nuo to nesikeičia, viskas rezervuojama visam savaitgaliui, jūsų pasirinkimas miegosite vieną ar dvi naktis 🙂

Bilieto kaina neįeina į šių paslaugų kainas.

POD TIPO NAMELIAI

Iššūkiai turizmo sektoriuje keičia poilsiautojų poreikius į kuriuos jautriai reguojame ir jau turime ką pasiūlyti vertinantiems privatumą. Misgirių stovyklavietėje įrengėme mini namelių kaimelį, kurį pavadinome namų deivės Numėjos vardu. Jame Jūs galėsite puikiai pailsėti pasirinkę vieną ar kelis namelius skirtus vienišiams, žvejams, poroms, senjorams ar iki 4 asmenų šeimai.

Numėjos kaimelio teritorija yra 1,6 ha, jame yra 5 namukai, bendro naudojimo lauko virtuvė, dušas, WC, erdvi pavėsinė su lauko baldais, du paplūdimiai, tinklinio aikštelė ir bendra laužavietė. Pageidaujantys gali užsisakyti kubilą, malkų laužavietei, išsinuomoti valtį, vandens dviratį ar irklentes. Žvejybai čia turime įrengę 5 sektorius.

Kaimelio namukai puikiai tiks pavieniems poilsiautojams nes atstumai tarp jų siekia virš 20 m. Taip pat jie tiks ir didesniam draugų būriui ar organizacijos stovyklai nes šalia galima įrengti palapinių miestelį bei naudotis visa jo infrastruktūra. Čia išnyksta ribos tarp civilizacijos patogumų ir gamtos harmonijos.

PATOGUMAI: