Apie projektą

AutoRenginiai.lt projekto idėja kilo jau maždaug 2012-2013m., prisidedant prie renginių rengimo ir lankantis juose. Mus “veža” stebint iš šono visą renginio kūrybos procesą, kaip renginio idėja tampa ilgai lauktu rezultatu.

Mūsų siekis visiems susidomėjusiems suteikti kuo daugiau žinių apie auto sporto renginius, kad viską rastu vienoje vietoje.

Kam ir kuom šis projektas bus naudingas?

Organizatoriams.. Tiek vasaros, tiek žiemos sezonu vyksta nemažai renginių, kurių organizatoriai suka galvas, varto kalendoriaus lapelius, skaičiuoja, derina renginių datas, kad nesusikirstų su kokiomis kitomis šventėmis. Keliais mygtukų paspaudimais galima surasti renginius pagal kategorijas, datas, vietoves ir jų laikus.
Kiekviena organizacija, nesvarbu ar ji turi juridinį statusą ar klubas ar bet kokia kita bendruomenė turi galimybę prisiregistruoti mūsų puslapyje organizacijos vardu. Raginame visus norinčius susisiekti su mumis el. paštu esančiu Kontaktuose.
Organizatorius gaus privilegijas, su kuriomis galės įkelti renginius, juos redaguoti ir atnaujinti. Tai puiki galimybė patiems viską tvarkyti savarankiškai.

Dalyviams... Kaip suspėti į savaitgalį vykstančias varžybas? O pasirodo varžybos vyksta net abi dienas. Kaip pasirinkti kur vykti, kur patogiau dalyvauti. Jau nuo sezono pradžios užsukę čia, rasite tai kas Jus labiausiai domina.

Žiūrovams... Penktadienis, planuoji savaitgalį ką nuveikus… Aplankai mūsų portalą ir matai kas rytoj vyks. O gal ne tik rytoj, bet ir sekmadienį! Ir dar tavo mieste! Vieną dieną turėsi galimybę stebėti automobilių parodą, vakare spėsi nuvažiuoti į klubo ar automanų susitikimą, o sekančią dieną palaikysi draugą drifto varžybose. Per tas dvi dienas, dar įmanoma turint foto objektyvą mėgėjiškai ar profesionaliai pagauti ne vieną gerą kadrą. Ir tavo savaitgalis 101% bus užskaitytas. Sekmadienio vakare jau žiūrėsi ką veiksi sekančią savaitę..
Projektas yra nepelno siekiantis ir labai atviras visiems – visoms organizacijos, klubams, taip pat pavieniams asmenims. Kiekvienas iš Jūsų gali patekti į Partnerių skiltį bei toliau bendradarbiauti su mumis. Jame galite rasti ne tik Lietuvos, bet taip pat mūsų kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos ir kitų šalių didžiuosius ir vertus dėmesio renginius.

Tik Jūsų lankytojų pagalba, projektas augs, informacijos daugės ir visko čia bus vis daugiau.