Garsiausias Vasaros Sezono Uždarymas

Kokia sezono pabaiga, be sezono uždarymo paminėjimo!?
Todėl ,,AUDIO FREAKZ LIETUVA“ klubas nesnaudžia ir Rugsėjo 17d. organizuoja ,,Garsiausią Vasaros sezono uždarymą“.

Renginys NEMOKAMAS padedant:
Xaudio.lt
Tikra Reklama
ATS-Auto Tint Style

2017.09.17 d. Kaune S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome žemė drebės nuo žemų dažnių, didelio garso ir variklių riaumojimo!
,,AUDIO FREAKZ LIETUVA” garantuoja įvairiapusišką programą, tad tikrai bus į ką pažiūrėti. Nuo pat ankstaus ryto pradėsime girdėti variklių ūžimą, nes renginys startuos su Slalomo rungtimi, kuriai vadovaus profesionalai iš KTK Autoklubo komandos!
Po šiokios tokios pertraukos dB Dragai sugrįžta. Programoje nugriaudės Lietuvos čempionato dB Drag finalinis etapas!
Ir žinoma, kaip renginys be ,,Show off“ rungties? ,,Show off“ rinkimai šiemet turės nemažai rungčių, todėl auto asams bus kuo pasipuikuoti, o auto mėgėjams į ką paganyti akis!

Kas tie ,,AUDIO FREAKZ LIETUVA”?

Vieniems gerai žinomas, tačiau kitų galbūt pirmą kartą išgirstas pavadinimas ,,AUDIO FREAKZ LIETUVA” puikiai atspindi savo narius.
Klubas, kuris gyvuoja jau ne vienerius metus, vienija auto audio gerbėjus, kurie vietoj to, kad mokėtų tūkstančius, aparatūrą mieliau susideda savo rankomis. Pagrindinis klubo tikslas yra suvienyti šiuos auto audio gerbėjus, didinti žmonių susidomėjimą audio sistemomis ir kokybišku garsu. Taip pat dalintis informacija, patarimais, padėti vieni kitiems, bendrauti ir bendradarbiauti!

Daugiau informacijos, programa, mūsų kalendoriuje: https://autorenginiai.lt/renginys/garsiausias-vasaros-sezono-uzdarymas/