Memel Motor Fest ’17 Foto Paroda – Aukcionas

Memel Motor Fest 2017 renginio Foto Paroda – sėkmingai įvykusio renginio, gražiausių nuotraukų foto paroda-aukcionas.

Šių metų birželio pradžioje vyskusio automobilių parodos gražiausios akimirkos bus surinktos į vieną vietą, atspausdintos ant drobės ir eksponuojamos „Inchape motors” autosalone, o paskelbus aukciono pradžią, bus galima ir įsigyti. Surinktos lėšos bus paukotos vaikų namamas „Rytas” ( http://www.vgnrytas.lt/ ).

Taip pat renginio metu vyks tarakonų varžybos, mini slalomo varžybos, automobilių paroda, o mažieji vaikai galės džiaugtis didžiuliu batutu.

Kviečiame praleisti antrą rugsėjo savaitgalį kartu su automanais ir paremti vaikų namus!

Du renginiai vienoje vietoje. Tik Klaipėdoje.

Koks automobilių renginys be varžybų? „Memel Motor Fest” – renginio organizatoriai bendradarbiaudami su „Pajūrio slalomo” organizatoriais susivienijo ir automobilių vasaros sezono renginį organizuoja kartu.

Rugsėjo 9d. prie Klaipėdos Jakų žiedo įsikūrusioje automobilių pardavimo salono „Inchcape motors” aikštelėje, nuo 12 val. kartu su automobilių paroda oficialiu atidarymu startuos mėgėjiškos automobilių slalomo varžybos.

Pajūrio slalomas“ komandos organizuojamos nekomercinės automobilių slalomo varžybos Vakarų Lietuvoje, kuriose be išimčių gali dalyvauti kiekvienas, ir jaunas nepatyręs vairuotojas, ir didžiulę patirtį turintis vairuotojas profesionalas norintis pasitikrinti ir pagerinti automobilio valdymo įgūdžius.

Slalomo dalyviai bus suskirstyti į 5 grupes:
• Priekine ašimi varoma klasė
• Galiniai ašimi varoma klasė
• 4×4 klasė
• Moterų klasė
• Jaunimo klasė

Kiekvienas dalyvis turės 5 bandymus kuo greičiau įveikti varžybų trasą, įskaitomas bus pats greičiausias trasos įveiktas ratas. Trys greičiausi slalom dalyviai bus apdovanoti varžybų rėmėjų prizais ir taurėmis. O Absoliučiai vienas greičiausias varžybų dalyvis nesvarbu kurios grupės, bus apdovanotas specialia „PAJŪRIO SLALOMO” įsteigta taure.
Trumpai apie slalomo taisykles: vienu metu trasoje važiuos tik vienas dalyvis, laiko kontrolė bus vykdoma profesionalia laiko matavimo įranga, o rezultatai bus transliuojami tiesiogiai TV ekrane prie starto linijos.

Raginame dalyvius registruotis iš anksto. Dalyvio registracijos anketą rasite www.Pajurioslalomas.lt

O pavėlavę į išankstinę registracija galės užsiregistruoti slalomo varžybų vietoje (adresas: ŽIEDO G. 2 SUDMANTAI) nuo 10:00 iki 11:30val. Varžybų startas 12.00 val.

Primename, kad slalomo varžybų metu, renginio teritorijoje veiks didelė išskirtinių automobilių paroda. Memel Motor Fest ’17. Kviečiame su šypsena uždaryti automobilių vasaros sezoną. Papildoma informacija: www.MemelMotorFest.lt

Taigi, jeigu esi tikras autofanas rugsėjo 9d. atvyksi į Žiedo g. 2 Sudmantai. Žiūrovams renginys NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos, rėmėjai ir registracija mūsų kalendoriuje: https://autorenginiai.lt/renginys/memel-motor-fest-17-foto-paroda-aukcionas/