„Pajūrio Slalomas – 2017“ I-asis etapas #1

SVEIKI VISI PAJŪRIO SLALOMO DALYVIAI, ŽIŪROVAI IR FANAI. Automobilių slalomo pirmenybių „Pajūrio slalomas – 2017“ sezono pradžia jau ne už kalnų. Esame nusiteikę dar labiau tobulėti ir surengti jums aukšto lygio varžybas. Didžiausias mūsų noras tobulėti, pavyzdys – tai sėkmingas 2016 m. sezonas, kuriame sudalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos.

2017 m. startuosime balandžio 2 d. (sekmadienis). Pirmasis etapas prasidės vienoje geriausių trąsų – tai Klaipėdos Autodromas, adresu Ketvergių km. Klaipėdiškių g.2.

Iš viso per 2017 metus planuojami 6-7 įskaitiniai etapai, į kuriuos kviečiame atvykti visus norinčius. Nes pas mus slalomo varžybose gali dalyvauti visi norintys, ir jauni, ir nepatyrę, moterys ir vyrai. Visi kurie trokšta išbandyti savo jėgas automobilių varžybose. Kur kiekvienas patirsite azartą ir didelį troškimą nugalėti ir tobulėti. Vieną kartą pabandę, nustebsite, kaip slalomo varžybos gali suteikti geresnius vairavimo įgūdžius ir pasitikėjimą kelyje. Taigi kviečiame įsitikinti, kad artėjančios slalomo varžybos bus įdomios ir kovingos.

2016 metų sezone slalomo varžybos buvo surengtos skirtingose vietose. Tai puiki galimybė kiekvienam dalyvaujančiam didinti įgūdžius automobilių sporte. Šią tradiciją tęsime ir 2017 metais. Su nekantrumu laukiame artėjančio 5 sezono. Taip dar kartą galėsime įsitikinti, kad „Pajūrio slalomas“ subūrė didelę automobilių sporto entuziastų bendruomenę.

Verta paminėti, kad jau balandžio 2 d. galėsime naudoti vasarines padangas, ir tinkamai pradėti vasaros sezoną Lietuvos keliuose. Iki susitikimo Balandžio 2 d. Ketvergių km. Klaipėdiškių g. 2.

Daugiau informacijos, registracija, dalyvių sąrašas ir taisyklės mūsų kalendoriuje: https://autorenginiai.lt/renginys/pajurio-slalomas-2017-asis-etapas-1/

PAJŪRIO SLALOMAS

„Pajūrio slalomas“, tai Jaunimo skatinimo fondo organizuojamos nekomercinės automobilių slalomo varžybos Vakarų Lietuvoje, kuriose be išimčių gali dalyvauti kiekvienas, ir jaunas nepatyręs vairuotojas, ir didžiulę patirtį turintis vairuotojas profesionalas norintis pasitikrinti ir pagerinti automobilio valdymo įgūdžius. „Pajūrio slalomas“ automobilių slalomo pirmenybes organizuoja jau nuo 2013 metų ir turi didžiulę patirtį šioje srityje.