Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

108km Moterų iššūkis | Aurum 1006km lenktynės | 2024

19 liepos @ 08:00 - 23:30

108km Moterų iššūkis | Aurum 1006km lenktynės | 2024
🌺 „108 km Moterų iššūkis“ – laukiamiausias vasaros lenktynių festivalis. Kviečiame į jau septintus metus organizuojamą ralį, skirtą tik Jums – MOTERIMS!
💃 Suburk draugių, bendradarbių ar pažįstamų moterų kompaniją, ir leiskitės į smagiausią vasaros nuotykį įspūdingiausiais pajūrio keliais. Pasileidusios plaukus keliausite Lietuvos pajūriu, aplankant lankytinas vietas ir vykdant įvairias užduotis. Ar gali sugalvoti idealesnę vasaros dieną?
Pramoginiame-orientaciniame ralyje tenka parodyti visą savo sumanumą, naudojantis žemėlapiu ir kelio knyga, surasti galybę geografinių, istorinių ir kitų patrauklių objektų, o viską atperka pro automobilio langą lekiantys nuostabūs pajūrio vaizdai.
👉 Jei dar neteko dalyvauti šiame renginyje kviečiame būtinai užsiregistruoti ir priimti šį iššūkį. Šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas.
Šių metų pramoginiame-orientaciniame ralyje moterims bus dar daugiau apdovanotų, nes yra numatyta daugiau įskaitų: “Bendroji įskaita” – kurioje dalyvauja visos iššūkio dalyvės, “Pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaita” – kurioje varžysis ekipažai, kurių visos komandos narės renginyje dalyvauja pirmą kartą, “Dviejų narių įskaita”, “Daugiau nei dviejų narių įskaita”, “Elektromobilių įskaita”, „Trys iššūkiai plius įskaita” ir „Įmonių komandinė įskaita”.
‼️ Naujienos 2024
1. “Trys iššūkiai plius įskaita”, kurioje varžysis ekipažai, kurių bent viena ekipažo narė renginyje dalyvauja daugiau nei trečią kartą. Todėl jeigu teko dalyvauti šiame renginyje jau kelis kartus, kviečiame priimti šį iššūkį dar kartą!
2. O jeigu atstovaujate Įmonę ir subūrėte du ar net daugiau ekipažų? Kviečiame išbandyti jėgas specialiai Jums skirtoje “Įmonių komandinėje įskaitoje”, kur pagal surinktus ekipažų taškus išaiškės, kurios įmonės pasirodė geriausiai!
📌 Plačiau apie įskaitas yra aprašyta renginio sporto taisyklėse
https://racing.lt/…/2024-108km-Moteru-issukis-taisykles…
📌 Renginio registracija
https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis/registracija
📌 Renginio informacija
https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis
🤩 Nori dalyvauti? Pradedam!
✔️ Suburk komandą su bent viena vairuojančia moterimi.
✔️ Sugalvok savo komandos pavadinimą ir leisk savo vaizduotei augti, galbūt automobilis pavirs į didelę bitę? Dūgzti pajūrio keliais juk linksmiau!
✔️ Registruok savo komandą.
✔️ Kurkite laimėjimo planus ir puoškitės, ruoškitės linksmiausiam vasaros nuotykiui!
👠🏁 Tai automobilių pramoginis-orientacinis renginys, kurio tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, pažinti Lietuvos pajūrio lankytinas vietas, propaguoti saugų eismą keliuose ir autoturizmą, bei važiuoti saugiai ir atsakingai!
📌 Kada ir kur susitinkam?
Data: 2024 m. liepos 19 d. (PENKTADIENIS)
Priešstartinė dalyvių registracija: 08:00 – 08:45 val. Palangos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno g.
Instruktažas, iškilmingas renginio atidarymas, dalyvių paradas. O toliau pagal kelio knygą…
Bendras maršrutas ~255 kilometrai, iš kurių – 108 km pagal Kelio knygą, o visi kiti likę kilometrai yra pervažiavimai tarp rungčių.
Finišas: 18:00 val. (numatomas pirmo ekipažo finišas)
🏆 Visa diena nuotykių, pajūrio, šėlsmo, gražių vaizdų ir įspūdingi vakarą vainikuojantys apdovanojimai didžiojoje „Aurum 1006km powered by Hankook“ scenoje 22:30 val.
📌🏁 Renginio informacija, nuostatai ir registracija
https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis
📲 Turite klausimų? Susisiekite su mumis
8620 63633 108km@racing.lt

Organizatorius

108km Moterų Iššūkis Racing.lt
Phone
8 620 63633
Email
108km@racing.lt
View Organizatorius Website

Vieta

1006km trasa Palangoje
Palanga, Klaipėdos apskritis Lietuva + Google žemėlapis
View Vieta Website