Išaušo 35-asis Vilniaus motociklininkų sezonas – atidarykime jį kartu gegužės 2 d.! 🏍️🏍️
Tradiciškai susitinkame prie Baltojo tilto Vilniuje, būryje motociklų, motociklininkų, moto gerbėjų ir visų villniečių bei miesto svečių, norinčių įdomiai praleisti šeštadienio popietę.
Renginyje Jūsų lauks pramogos mažiems ir dideliems, gyva muzika, maisto zona, žaidimai, loterijos, šimtai motociklų, motociklininkų kolonos važiavimas ir puiki pavasariška nuotaika!
Renginys NEMOKAMAS.
RENGINIO PROGRAMA:
Informaciją sekite šiame renginyje bei mūsų paskyrose Facebook (https://www.facebook.com/motosezonas) ir Instagram (https://www.instagram.com/motosezonas/).
Dėl dalyvavimo renginyje ir su renginio organizavimu susijusių klausimų kreipkitės į organizatorių:
+370 655 07000
kernius@kernius.lt


