Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Audiostatus Chill N Grill SQ 2023

22 rugsėjo, 2023 @ 14:00 - 19:00

Audiostatus Chill N Grill SQ 2023
Išgirdom jūsų norus rengti daugiau susitikimų. Turime puikias sąlygas tai įgyvendinti uždaroje teritorijoje, šalia studijos ir dirbtuvių, todėl galime jums pasiūlyti ne tik pasistovėjimą veidu į šiaurinį vėją, bet ir prieglobstį nuo lietaus, saulės, ar bet kokio kito blogo oro su visais Chill N Grill manolumais.
Ką veiksim?
Susitikimo metu bus galima pamatyti įvairių automobilinės garso aparatūros produktų, paklausyti aukšto lygio buitinių sistemų akustiškai paruoštoje patalpoje. Neribotos diskusijos iš Audiostatus narių bei kolegų. Puiki galimybė jum pademonstruoti savo žinias, sukūrtus projektus ar kulinarinius sugebėjimus prie grilio. Maisto prekės, gėrimai, užkandžiai ir visa kita vietoje esančioje partuotuvėje. Vanduo, kava, bus nemokamai. Dalimi maisto pasirūpinsim ir mes. Pokalbiai apie sistemų derinimus, garsiakalbių pasirinkimus, instaliacinius reikalus, signalų šaltinius ir kitus aktualius dalykus. Turime daug matavimo įrangos, todėl vietoje bus galima atlikti ir vieną kitą paslaugą. Galios, impedanco, dažnuminės ir kiti matavimai. Visi klausimai ir temos yra aktualios.
Ko tikimės?
Be abejo tvarkos visoje teritorijoje. Face controll’o nebus, bet savaime suprantama kad netoleruosime sunkiai aplinkoje susigaudančių žmonių. Automobiliai su SQ sistemomis rinksis arčiau mūsų “namų”, žiūrovų automobiliams vietos šočiai šalia. Detaliau prisegsim foto su planeliu. SPL ar kiti automobiliai turės kitą renginį ir gales pasireikšti jame. Tvarkingai praėjęs renginys sudarys mum salygas tai atlikti dažniau.
Kviečiame visus, ne tik SQ audio aparatūros savininkus, bet ir visus bendraminčius kurie turi didelį norą pabūti tokioje bendruomenėje, apžiūrėti bei paklausyti įvairias sistemas, rugsėjo 30 d. Zanavykų 25N, Kaune, Audiostatus namuose, ne anksčiau 14:00.
Renginys nemokamas, bet galimybė simboliškai prisidėti bus suteikta.

Informacija

Data:
22 rugsėjo, 2023
Laikas:
14:00 - 19:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/237582979236301/

Organizatorius

Audiostatus
Phone
(8-635) 66135
Email
Info@audiostatus.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Zanavykų gatvė 24N
Zanavykų gatvė 24N
Kaunas, Kauno apskritis LT-44142 Lietuva
+ Google žemėlapis