Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

AUTO BAZAR 2020

4 rugsėjo @ 12:00 - 5 rugsėjo @ 19:00

AUTO BAZAR 2020

Kviečiame į jau trečius metus organizuojamą naujų modelių automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių parodą-šou AUTO BAZAR.

Renginio laikas ir vieta – rugsėjo 4-5 d. LITEXPO.

Lankytojai galės ne tik apžiūrėti naujus Lietuvoje parduodamų automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių modelius, bet ir juos išbandyti testiniuose važiavimuose, gauti tikslinę informaciją iš pirmų lūpų, palyginti, patirti ir išsirinkti.

Slalomo varžybos, kaskadiniai triukai, pranešimai ir diskusijos, pasirodymai, konkursai, apdovanojimai ir metų geriausieji – daug veiksmo vienoje vietoje visiems auto moto entuziastams!

AUTO BAZAR pristato elektra varomų transporto priemonių ekspoziciją. Parodoje puiki proga sužinoti apie elektra varomas transporto priemones ir jas išbandyti!

Tik AUTO BAZAR – vienoje vietoje:

TESTODROMAS
Renginio formatas suteikia galimybę išbandyti transporto priemones testiniuose važiavimuose didžiausiame testodrome Lietuvoje.

PREKĖS IR PASLAUGOS TRANSPORTO PRIEMONĖMS
1-oji „Litexpo“ parodų salė skirta automobilių ir motociklų paslaugų bei prekių ekspozicijoms – įvairios dalys, aksesuarai, draudimas, lizingas, remonto, plovyklų paslaugos, vairavimo mokyklos bei dar daugiau.

KEMPERIŲ EXPO
Kemperių zona, kurioje viskas, kas susiję su kelionėmis šiomis transporto priemonėmis: palapinės, įranga, specialistų atsakymai į klausimus.

BEST CLASSIC LT
Istorinių ir vertingų automobilių parodoje-konkurse iš žurnalistų ir specialistų sudaryta komisija įvertins išskirtinius automobilius bei apdovanos geriausius skirtingose metų kategorijose.

LIETUVOS METŲ KOMERCINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKIMAI
Asociacijos „Lietuvos žurnalistų autoklubas“ rengiama
ekspozicija – konkursas. Rinksime geriausius 2020 automobilius.

LENKTYNIŲ MECHANIKA
Ekspozicijoje sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai ir motociklai. Pristatoma technika, įmontuota lenktyniniuose automobiliuose ir motocikluose bei pačios transporto priemonės.

TIUNINGUOTI AUTOMOBILIAI
Patobulintų, išskirtinių automobilių ekspozicijoje bus galima išvysti netikėčiausius mašinų apdailos sprendimus. Visų dėmesį prikaustantys „tiuninguoti“ automobiliai išsiskiria ne tik įdomia išore, tačiau ir netikėtais salono ar technologiniais sprendimais.

TECHNOLOGIJŲ POPIETĖS
Pranešimai ir pokalbiai apie transporto inovacijas, ateities automobilius, saugų ir atsakingą vairavimą, automobilių sportą.

KITOS TRANSPORTO PRIEMONĖS
Be įvairiausių automobilių ir motociklų jūsų laukia dviračiai, paspirtukai, laivai, keturračiai ir dar daugiau.

Pirk bilietą ir atvaryk!

Informacija

Pradžia:
4 rugsėjo @ 12:00
Pabaiga:
5 rugsėjo @ 19:00
Renginio kategorija:
Renginio žymos:
, , , , ,

Organizatorius

Litexpo
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/litexpolt/

Vieta

Litexpo
Laisvės pr. 5
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-04215 Lietuva
+ Google žemėlapis