Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Autogidas Summerfest III etapas 2024 powered by Ratrace.lt

11 liepos @ 21:00 - 14 liepos @ 12:00

Autogidas Summerfest III etapas 2024 powered by Ratrace.lt
@autogidas.lt Summer Fest, pirmasis toks automobilių ir pramogų festivalis Lietuvoje, vyks jau liepos 11-14 Zarasuose. Tai nuotykių pilnas benzingalvių festivalis.
🚨 @Autogidas.lt Summer Fest tai naujas festivalio vardas Lietuvoje, kuris iškart taps didžiausiu vasaros festivaliu šiais metais Zarasuose. Sujungus jėgas kartu su Ratrace.lt organizatoriais, galėsime liepos 13 dieną, šeštadienį, Zaraso ežero Didžiąją salą paversti tikra pramogų meka. Autogidas pasirūpins, jog veiklos rastų ir dideli, ir maži. Tad kviečiame visus atvykti į Zarasus.
🏎️ Ratracerių lauks:
3 dienų Ratrace.lt lenktynės, kur jums automobiliu reikės įveikti daugiau nei 600 km. Maršrutą sudaro seniai pamiršti keliai, kalnai, balos, purvas, smėlis ir kiti iššūkiai, kuriuos įveikus galėsite girtis visiems rajono draugams. Kuo senesnis automobilis, tuo bus linksmiau, juk tik jie suteikia tikrą vairavimo malonumą, ABS, vairo stiprintuvas ir veikiantis kondicionierius tik trukdys jums įsijausti į tikro praeito amžiaus ralisto vaidmenį. Visi dalyviai maršrutą turės įveikti važiuodami su kelio knyga, kas juos dar labiau priartins prie tikro ralisto pojūčio. O viską vainikuos geriausias vakarėlis rajone, kurio metu šoksime iki kol patekės saulė.

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.ratracerally.com/events/Ratrace-3-etapas-2024
🚗 Keturratininkų laukia:
2 dienų MOTOFOX keturračių iššūkis, kurio metu išsiaiškinsime, kuris vairuotojas geriausiai naviguoja ir yra greičiausias. Maršrutą įveikti turės važiuodami iš anksto sudarytu GPX maršrutu. Etapą sudarys naktinis ir dieninis važiavimai. Trasa tikrai įveikiama tiek naujokui, tiek turistui. Startuosime komandomis, bus komandinė įskaita, bet nugalės tik vienas. Tad tai puiki proga įrodyti, jog moki orientuotis, kontroliuoti greitį, greitai prisitaikai prie skirtingo maršruto ir esi tikrai puikus vairuotojas. Registracija ir informacija: https://www.ratracerally.com/events/motofox-atv-challenge
https://www.facebook.com/events/1669789343835271/
🚙 4×4 fanų laukia:
1 dienos BALTYRE 4×4 iššūkis, kuris prie starto linijos kviečia visus off-road fanus. Tai atskiras 4×4 su įvairaus sudėtingumo kliūtimis, kur reikės surinkti kuo daugiau taškų. Važiavimas vyks šeštadienį iš anksto sudarytu GPX maršrutu. Tai puiki proga prisijungti prie nuostabaus festivalio ir puikiai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje. Vakare linksminsimės su būriu draugų ir dainuosime kartu puikiai visiems pažįstamas dainas. Toks vakarėlis tavęs laukia tik kartą metuose.
Visus žiūrovus kviečiame į didžiausią festivalį Zarasuose. Liepos 13 d. Zaraso ežero saloje vyks tikras pramogų šou.

Kakės Makės batutų ir atrakcionų parkas vaikams,
@StelAuto.lt salono naujų automobilių bandomieji važiavimai,
CF Moto motociklų pristatymas,
Motofox enduro mokykla,
grožio ir pirčių erdvės, įvairūs konkursai ir prizai,
pramoginiai skrydžiai oro balionu ir sraigtasparniu bei didysis vakaro koncertas kartu su
💣 Senjasa, Nombeko Auguste, Omerta, Paulina Paukštaityte ir RONDO.
❤️ Bilietus žiūrovams parduoda Bilietai.lt https://bit.ly/autogidas

Organizatorius

RatRace.lt
Phone
(8-605) 53069
View Organizatorius Website

Vieta

Zaraso ežero Didžiosos salos hipodromas
Zaraso ežero Didžiosos salos hipodromas
Zarasai, Utenos apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis