Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Baltic Ice Race 2019 (LV)

23 vasario, 2019 @ 12:00 - 17:00

Baltic Ice Race 2019 (LV)

Žiemos driftas ir motokrosas ant ledo BALTIC ICE RACE 2019 Mārupėje, Latvijoje.

2019 m. Baltic Ice Race vyks vasario 23 d., 12 val. Mārupėje, Latvijoje, sporto ir pramogų parke JIP Marupite. Du dalykai, kurie yra ypatingi dėl šio įvykio.

ŽIEMOS DRIFTAS IR MOTOKROSAS
BALTIC ICE RACE 2019 yra pirmosios tokio pobūdžio lenktynės, nes jose derinamos dvi motorinės sporto šakos – žiemos drriftas ir motokrosas. Abu vyksta ant užšalusio ežero ledo. Šiuo metu savo dalyvavimą jau patvirtino „Baltic Drift 2018“ vicečempionas Harold Valdma iš Estijos, „Formula Drift“ 2018 Atlantos etapo laimėtojas Kristaps Blušs ir Jānis Eglīte Latvijos drifto čempionas. Specialus motokroso svečias yra daugelio Latvijos ir Baltijos šalių čempionatų laureatas Leons Kozlovskis, Latvijos čempionas Dāvis Līvs ir renginių organizatorius, motorinių sporto varžybų vedėjas Ģirts Timrots.

PASAULIO JAUNIAUSIAS DRIFTERIS
Dalyvavimą patvirtino ir jaunausias pasaulyje PRO klasės atstovas Nikolass Bertāns. Nikolass pradėjo karjerą 8 metų amžiaus, būdamas jaunas su pagalve kelyje. Šiandien jis yra 13 metų, jis turi šviežiai pasirašytą sutartį su generaliniu rėmėju „WOLFTRIKE“ ir savo BMW M3 E36.

BALTIC ICE RACE 2019
Gali dalyvauti visi kurių automobiliai varomi galiniais ratais. Nėra jokio pasiteisinimo kodėl negalėtumėte čia parodyti savo įgūdžių prieš profesionalus. Jums tereikia pasirinkti, kokio tipo padangas ketinate naudoti. Žiemos driffui galite rinktis tarp gatvės ar sportinių padangų. motokrose – tik sporinės padangos. Renginį veda Ģirts Timrots, o tuo metu kai Ģirts dalyvaus varžybose, mikrofoną perims du kartus laimėjęs „MX1“, „Rockstar Champions Race 2009“, vienintelis Baltijos šalių žmogus, kuris per pastaruosius 8 metus dalyvavo visame pasaulyje pasirodymuose ir varžybose Mārtiņš Aleksandrovičs.

Dėl galimos žemos temperatūros, mes pakvietėme šefą Javjierą Garcia iš meksikietiško restorano EL SANTO X kad jus sušildytų. Jis dirbs kartu su „PUSDIENAS DĀRZĀ“ restoranu. Karštais gėrimai pasirūpins COFFEE STOP ir Rolands BARISTA CAFE.

Išankstiniai pigesni bilietai jau prekyboje: https: //www.bilesuparadize.lv/en/.

Renginio dieną bilieto kaina 10 EUR.

KAIP ATVYKTI:
Sporto ir pramogų parkas JIP Mārupīte. Jis yra 20 minučių nuo Rygos centro, Mārupėje, Latvijoje. Kryptys: „Mārupītes gatve“ pabaigoje toliau važiuokite miško keliu iki galo.

Apps: GOOGLE MAPS and WAZE: JIP Mārupīte. Taxiapps YANDEX TAXI: JIP Mārupīte. TAKIFY: Ežiņi

INFORMATION

https://www.facebook.com/balticicerace/

www.instagram.com/balticicerace

www.balticicerace.eu

Informacija

Data:
23 vasario, 2019
Laikas:
12:00 - 17:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1284928038331186/

Organizatorius

Baltic Ice Race
Phone
+371 22189120
View Organizatorius Website

Vieta

JIP Marupite
Mārupes novads
Mārupes novads, Mārupes novads LV-2167 Latvia
+ Google žemėlapis