Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Baltic Winter Drift Cup 2018

11 kovo, 2018 @ 12:00 - 17:00

Baltic Winter Drift Cup 2018

Stipriausi Baltijos šalių šonaslydininkai kovo 11 d. varžysis žiemos šonaslydžio varžybose Marupėje.

Jau šią savaitę, sekmadienį, kovo 11 d., Latvija, Marupėje vyks pirmosios ir šį sezoną vienintelės oficialios Baltijos šalių mastu žiemos šonaslydžio varžybos – „Baltic Winter Drift Cup 2018“. Ledo trasoje prie starto linijos stos galingiausi visų trijų Baltijos šalių šonaslydžio meistrai, tarp kurių – Benediktas Cirba, Gediminas Ivanauskas, Janis Eglytė (Jānis Eglīte) ir Ingusas Jėkabsonas (Ingus Jēkabsons).

Varžyboms teisėjaus visiems puikiai žinomi teisėjai ir drifto seni vilkai, tarp kurių ir profesionalus drifteris:

????????Kestutis Kelpsa ????????Agnis Vīgrants ????????Tarmo Liivamägi

Marupėje esanti ledo trasa „JIP Mārupīte“ pradėjo veikti tik prieš porą savaičių, tačiau jau spėjo išpopuliarėti tarp automobilių ir motociklų sporto entuziastų. Jos adresas: Ežiniai, Marupė, Marupės apskritis, LV-2167, tikslesnę lokaciją galima pamatyti čia: https://www.waze.com/location?h=ud15df6sp.

Baltic Winter Drift Cup 2018“ vyks panašiai kaip ir vasaros varžybos, o nuotaikinga ir įspūdinga atmosfera pasirūpins žymus automobilių sporto renginių vedėjas Girtis Timrotas (Ģirts Timrots). Be to, varžybos žada būti įtemptos: dalyvavimą patvirtino keli pirmaujantys šonaslydininkai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

Dalyviai varžysis dviejose įskaitose: priklausantys gatvės klasei startuos dygliuotomis padangomis, skirtomis naudoti gatvėse, o sporto klasės meistrai – su gerokai greitesnėmis „pjūklinėmis“ arba ralio dygliuotomis padangomis. Pažymėtina, jog „Baltic Winter Drift Cup“ dalyvauti gali bet kuris interesantas, jei tik jo automobilyje įrengta galinių ratų pavara, leidžianti susigrumti su geriausiais Baltijos šonaslydininkais.

Organizatoriai, kurie pastaraisiais metais sėkmingai rengė Jelgavoje vykusias šonaslydžio taurės varžybas, taip pat pasirūpino papildomomis, žiūrovams skirtomis pramogomis. Lygiagrečioje trasoje bus galima pasivažinėti keturračiais, be to, varžybų pertraukų metu vyks įvairių įdomių pramoginių renginių.

Bilietus žiūrovai iš anksto gali įsigyti bilietų platinimo kasose ir internete – http://ej.uz/9qrh – už mažesnę kainą – 7 eurus. Žinoma, jų bus galima nusipirkti ir vietoje lenktynių dieną už 10 eurų. Į bilieto kainą įeina ir mokestis už automobilių stovėjimo aikštelę. Smulkesnę informaciją ir visas naujienas, susijusias su „Baltic Winter Drift Cup 2018“, galima rasti „Facebook“ renginio paskyroje – https://www.facebook.com/BalticDriftCup

Video kvietimas: https://www.facebook.com/BalticDriftCup/videos/274407909763381/

Vieta

JIP – Mārupīte
Medema purvs
Marupe, Marupe LV-2167 Latvia
+ Google žemėlapis