Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Baltyre 4×4 Challenge

12 liepos @ 18:00 - 22:00

Baltyre 4x4 Challenge
Baltyre 4×4 Challenge naujas vienos dienos visureigių iššūkis Zarasų apskrityje.
Zarasų ežero saloje, prieš leisdamiesi į 100-150 km kelionę per Zarasų, Ignalinos, Moletų, Rokiškio apskrityse esančius rajonų keliukus susirinks visi dalyviai. Pirmiausia – registracija ir techninė komisija, kur tavo visureigis bus gaus visą reikiamą sekimo įrangą.
Po registracijos ir techninės komisijos, visi sisirinksite išklausyti svarbios informacijos apie tos dienos laukiančią trasą bei renginį. Čia gausi savo GPX failą – tai tavo kelrodė tos dienos nuotykiams, nes tai bus pagrindinis gidas dienos kelionėje. Tai bus tikras iššūkis tiek tau, tiek tavo komandai ir visureigiui– balos, smėlis, purvas, neprognozuojami keliai, kur kiekvienas posūkis gali būti netikėtas. Šios kelionės metu patirsi viską: nuo neplanuotų sustojimų dėl techninių gedimų iki nepakartojamo džiaugsmo, kai pavyksta įveikti sunkiausią kelio atkarpą.
Šis renginys vyksta nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, Baltyre 4×4 Challenge nuo penktadienio iki sekmadienio. Tai didžiausias Ratrace metų renginys, kuriame Jūsų lauks penktadienio preparty su DJ, taip pat šeštadienio pramogos visai šeimai Zarasų ežero saloje, bandomiejų naujų automobilių važiavimai, CF moto erdvė, bandomieji važiavimai, įvairios užduotys, bei pokalbiai su Lietuvoje garsiais keliautojais bei lenktyninkais. Vakare savo renginį vainikuosime didžiausiu koncertu visame regione, mūsų lauks Augustė Nombeko, Sanjasa, Omerta, Paulina Paukštaitytė, Rondo ir kiti atlikėjai.
Dėl techninio aptarnavimo dalyvių kiekis ribotas.

Informacija

Data:
12 liepos
Laikas:
18:00 - 22:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/422557767235878/

Organizatorius

RatRace.lt
Phone
(8-605) 53069
View Organizatorius Website

Vieta

Zaraso ežero Didžiosos salos hipodromas
Zaraso ežero Didžiosos salos hipodromas
Zarasai, Utenos apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis