Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Blitz #18 – Vilniaus Istorijos IV

3 vasario @ 10:00 - 13:00

Blitz #18 - Vilniaus Istorijos IV
Vilniaus Blistorijos – tai unikalios trumpos ekspedicijos, kurių metų nesubraižysite automobilio, bet įveiksite įvairias bekelės kliūtis, nematytus pravažiavimus ir susipažinsite su kitokiu, galbūt dar neatrastu Vilniumi aplankę ir išgirdę istorijas apie objektus ar vietas.
Blitz #18 – Vilniaus istorijos IV
Tai paskutinė Vilniaus isotrijų dalis, kurioje toliau tyrinėsime Vilnių ir jo artimas apylinkes. Pradėsime kelionę nuo Neries, prie kurios pabaigėme Vilniaus istorijų III dalį – iškart maksimaliai prikaustysime jūsų dėmesį į pravažiavimą, kadangi oro sąlygos gali kisti, tai bus arba įspūdingas kalnų upelis, arba ne ką mažiau įspūdingas kalnų keliukas. Būtent dėl maršruto pradžios ir kitų objektų pasirinkome važiuoti dienos metu, kad pamatytumėt stulbinantį gamtos grožį, kurį galime rasti dar pačiame Vilniuje.
Po įspūdingos pradžios keliausime sodų bendrijų keliais pro įžymiuosius Žaliuosius ežerus ir pasieksime dvaro sodybos fragmentus, bei patį dvarą, kuriame dar gyvena žmonės. Nusileidimas ir pakilimas link dvaro nepaliks abejingų, o platūs amerikoniški automobiliai skaičiuos milimetrus važiuodami pro išgraužų šonus. Netrukdydami dvaro gyventojų buities apie dvarą papasakosime sustoję vos po poros kilometrų miško masyve – kuriame taip pat lauks objektas, puikiai surišantis mūsų Vilniaus istorijų I dalį.
Pravažiavę miško masyvo šiek tiek sunkesniais keliais, po truputį keliausime link itin saugomo objekto, kuris dar prieš porą metų buvo apleistas ir apipintas įvairiomis legendomis, kurias išgirsite ir jūs.
Toliau lauks pora smulkesnių objektų bei vienas sudėtingas/pavojingas pravažiavimas per “užtvanką”, kol pasieksime Žirgų oazę. Po jos lauks sunkesnė kelio atkarpa link finišo. Na o jeigu būsime viską sklandžiai ir greitai pravažiavę, kelionę pratęsime ir kitapus Ukmergės plento į kitą finišo vietą!
RENGINIO INFORMACIJA:
Data: 2024-02-04
Laikas: 10:00
Susitikimo vieta: Vilnius (tiksli vieta tik užsiregistravusiems)
Trukmė: ~3h arba kol apžiūrėsim visus objektus.
Startinis: 30eur

Informacija

Data:
3 vasario
Laikas:
10:00 - 13:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/3651317378471396/

Organizatorius

Suboksido renginiai
Email
suboksido@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Vilnius
Vilnius, Vilniaus apskritis Lietuva + Google žemėlapis