Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

BMW sezono uždarymas 2019

27 rugsėjo, 2019 @ 20:00 - 23:59

BMW sezono uždarymas 2019

Sveiki visi! ?
Sezonai keičiasi, o juos palydint Bimmer Club Lithuania Jums ruošia jau tradiciniu ir visų numylėtu tapusį BMW šiltojo sezono uždarymą!
Kaip ir įprastai, jus visus pasitiks ir šiltai priims klubo komanda, dalindami mūsų oficialius lipdukus, o gražiosios promo merginos dalinsis šypsenomis viso vakaro metu.
Kaip visad, kad renginys sužibėtų, o vakaras įsimintų taip, kaip pirmas slydimas rajone, mums reikės rimčiausių kentų ir pačių karščiausių katyčių, kuriuos kartu šį kartą kviečiame susirinkti Kaune.

Oro prognozės rodo, kad renginyje bus daug judesio, naujų pažinčių, linksmų užduočių, konkursų ir svarbiausia – ? prizų ?!
Renginio data ir laikas: Rugsėjo 27 d. 20 val. Vieta – Kaunas (tiksli lokacija bus patikslinta vėliau)
Tradiciškai renginys turi savo dress code – rajonas. Įjunkit fantaziją ir parodykit, kaip turi atrodyti tikroji kento dvasia, nes labiausiai renginiui pasiruošę bus apdovanoti.
Jei nori pasikrauti gerų emocijų ir palydėti besibaigiantį šiltąjį sezoną bendraminčių apsuptyje, tad šis renginys Tau tikrai patiks! ?
????

Jei manai, ❗️❗️ kad tavo automobilis yra unikalus, skoningai modifikuotas arba atsiduodantis garbinga klasika bei gatvėje praeiviams laužantis kaklus ❗️❗️ – pildyk Showoff formą.✅
https://forms.gle/pARxaML8hPnF8r4q8

Renginys NEMOKAMAS, tačiau renginio metu dailiosios Promo Kacycės prie savęs turės dėžutes, kuriose laukiama visų Jūsų parama. Norime, jog kiekvienas renginys būtų vis geresnis už praėjusį, tad Jūsų pagalba ir parama mums yra begalo svarbi!

Renginio partneriai:
Club BassBrothers Lithuania
CoffeeCar

Renginio remejai:
Tas Tikras
Black R Tatto
Sonax
Auto-design
Mobile Diagnostics

Naujienu portalai:
autorenginiai.lt
98.lt
Automanas.lt

Organizatorius

Bimmer Club Lithuania
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/bimmerclublithuania/

Vieta

Kaunas
Kaunas, Kauno apskritis Lietuva + Google žemėlapis