Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Central City Night Show

28 rugsėjo, 2018 @ 20:00 - 23:59

Central City Night Show

Central City Night Show

2018 metų automanų sezonui baigiantis, kviečiame sezoną uždaryti įsimintinai – būryje bendraminčių, naujoje, išskirtinėje vietoje – Verslo centre “Cube”.

Jūsų lauks beveik 100 gražiausių Lietuvoje stance, race, ir kitų išskirtinių stilių automobilių, DJ, įvairios pramogos, o svarbiausia – puikiai praleistas laikas, palydint šį 2018 metų automobilių kultūros sezoną.

Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo proga, norime prisidėti prie pilietiškumo, todėl renginio tema – “Lietuvos valstybės šimtmetis”. Labai kviečiame visus pasipuošti šia tema, bei papuošti savo automobilį – trispalvė, Vytis, marškinėliai, lipdukai, kepurės – turite visišką laisvę.

Renginys nemokamas tiek dalyviams, tiek žiūrovams, tačiau į uždarą show off zoną pateks tik iš anksto atrinkti dalyviai.

Geriausiųjų laukia mūsų rėmėjų įsteigti prizai.

Turi stilingą, prabangų, ar retą automobilį? Siųsk paraišką el.paštu events@centralcitymotors.eu . Laiške pridėk informaciją apie automobilį, jo modifikacijas ar išskirtinumą, valstybinį numerį, nuorodą į savo fb anketą, bei keletą nuotraukų. Su atrinktaisiais susisieksime asmeniškai. Registracijos pabaiga – rugsėjo 25d 23:59.

Daugiau informacijos jau netrukus.

Informacija

Data:
28 rugsėjo, 2018
Laikas:
20:00 - 23:59
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/2271556123077098/

Organizatorius

Central City Motors
View Organizatorius Website

Vieta

Verslo centras “CUBE”
Savanorių pr. 321 C
Kaunas, Kauno apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis