Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

DynoDay x VTDKO

18 balandžio, 2023 @ 12:00 - 19:00

DynoDay x VTDKO
Pradėkime šiltąjį sezoną kartu! Jau balandžio 18d. (antradienį) nuo 12 iki 19 val. kartu su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDKO), kurioje vyks Technikos dienos, kviečiame pasilabinti su seniau matytais bendraminčiais, drauge pamatuoti galią japoniškiems (ir ne tik) automobiliams bei pasižiūrėti, kiek sveria vienas ar kitas bolidas.
Taip, supratote teisingai, tai nebus vien galios matavimo diena, kokią turėjome prieš kelerius metus, bet taip pat bus galimybė pasisverti savo automobilį, pasižiūrėti koks svoris tenka kiekvienam ratui.
Viskas priklauso nuo Jūsų, galbūt norėsite tik pasisvert ar tik pasimatuoti galią, pildote paraiškos formą ir žymite, ką norėtumėte atlikti.
Kadangi vieta ir laikas riboti, todėl dalyvavimas ir norint pasimatuoti automobilio galią, ir pasisverti automobilį, tik su išankstine registracija, kurią rasite čia: https://form.jotform.com/jdmlt/dynoday
Norintiems pasimatuoti automobilio išsvėrimą, didelių reikalavimų nėra, tačiau norintiems užlipti ant dyno stendo ir pasimatuoti automobilio galią, galioja šios taisyklės:
1. Tinkamas tepalo lygis.
2. Tvarkingos vasarinės padangos ir sureguliuotas padangų slėgis abiejose matuojamos ašies padangose.
3. Tvarkinga ir tinkama pakabos geometrija (suvedimas).
4. Iš anksto paruoštos ir lengvai prieinamos tempimo kilpos automobilio gale ir priekyje.
5. Siekiant tikslių rezultatų, matuojami bus tik automobiliai, kurių galia neviršija 500AG, todėl jei spėjate, kad turite daugiau, patariame nesiregistruoti.
6. Stendas gali matuoti tik viena ašimi varomus automobilius (FWD/RWD).
7. Atvykus prie dyno stendo, bus privalomai pasirašoma laisvos formos sutartis, kad nei VTDK kolegija, nei JDM LT komanda neprisiima jokios atsakomybės dėl turtinės ir neturtinės žalos, kuri gali būti padaryta automobilio galios matavimo metu.
8. Dyno matavimai vyks nuo 12 iki 19 val., todėl kiekvienam galią matuoti atrinktam automobiliui bus priskirtas laikas. Vėluojant daugiau nei 5 min, automobilio matavimas perkeliamas į matavimų pabaigą, vėluojant daugiau kaip 30min nuo priskirto laiko, automobilis braukiamas ir matavimų sąrašo.
Registracija atvira iki balandžio 10 d., o atsakymą, ar užregistruotas automobilis atrinktas į matavimus, gausite iki balandžio 14d.
Per numatytą laiką kolegijos darbuotojai bandys pamatuoti ~15 automobilių gailią, panašiai tiek (ar kiek daugiau) bus galima atlikti ir svėrimų.
Turbūt labai svarbu pažymėti, jog renginys tiek dalyviams, tiek žiūrovams NEMOKAMAS.
P.s. visą papildomą informaciją suteiksime ne PM, o el.paštu: info@jdm.lt
P.p.s. šis matavimas skirtas NE TIK japoniškiems automobiliams!

Informacija

Data:
18 balandžio, 2023
Laikas:
12:00 - 19:00
Renginys žymės:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/889630345653368/?

Organizatorius

JDM.lt
Email
Info@jdm.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegija
Olandų gatvė 16
Vilnius, LT-01100 Lietuva
+ Google žemėlapis