Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

EOLTAS CAR SHOW 2022 PANEVĖŽYS

14 gegužės, 2022 @ 10:00 - 18:00

EOLTAS CAR SHOW 2022 PANEVĖŽYS
Įmonę EOLTAS ir automobilius bei jų mylėtojus sieja sena draugystė, kuri tęsiasi daugiau nei 25 metus. Atėjo laikas įrodyti, koks stiprus tas ypatingas ryšys! EOLTAS komanda kartu su partneriais ruošia įspūdingą renginį ir nori visus automobilių fanus pakviesti į EOLTAS CAR SHOW 2022 renginį, kuris įvyks gegužės 14 d. Panevėžyje, S. Kerbedžio 12 A (šalia EOLTAS parduotuvės). Renginio pradžia 10 val.
EOLTAS pasistengs, kad šis renginys tiek jo dalyviams, tiek žiūrovams paliktų neišdildomus įspūdžius.
INFORMACIJA AUTOMOBILIŲ FANAMS, NORINTIEMS PASIDIDŽIUOTI SAVO NUMYLĖTAIS AUTOMOBILIAIS IR PARODYTI JUOS PANEVĖŽIEČIAMS IR MIESTO SVEČIAMS!
REGISTRACIJA UŽDARYTA
INFORMACIJA ŽIŪROVAMS
Kodėl verta užsukti į EOLTAS CAR SHOW 2022 m?
• Tiek įspūdingų automobilių Panevėžyje 2022 m. jūs greičiausiai jau nebeišvysite! Kviečiame pasigrožėti NEMOKAMAI!
• Audi Sport driving academy by Autojuta Jums ruošia siurprizą. Kartu su instruktoriumi galėsite išbandyti naujausius Audi sportinius automobilius. Jūsų lauks išskirtiniai automobiliai: Audi E-Tron GT, Audi RS4. Testiniai važiavimai vyks Panevėžio gatvėmis, laikantis visų saugių eismo taisyklių. Vietų skaičius ribotas, todėl važiavimai bus vykdomi tik su išankstine registracija.
• Netinka Audi? Ne bėda! Turime paruošę Lamborghini ir Porsche. Renginio dieną pirk bet kurią prekę EOLTAS parduotuvėje ir laimėk vieną iš šešių pasivažinėjimų aukščiau paminėtais superautomobiliais.
• Mėgsti azartą ir greitus automobilius? Turime dar vieną nemokamą pramogą renginio žiūrovams. Jūsų lauks 2 lenktynių simuliatoriai, kuriuos išbandę suprasite, kodėl juos taip giria geriausi Lietuvos ir pasaulio lenktynininkai.
• EOLTAS laimės ratas ir partnerių žaidimai, viktorinos, dovanos.
• Ne tik greiti ir įspūdingi automobiliai, tačiau ir saugus vairavimas – neatsiejamas šio renginio akcentas. Išbandyk realius simuliatorius ir įsitikink, kodėl verta saugoti savo ir artimųjų gyvybes bei nepatekti į autoavariją.
• Red Bull merginos ir nemokami sparnai, Red Bull superautomobilis, DJ‘us ir gera muzika ????.
• Skanus maistas, užkandžiai ir gėrimai.
• Renginio generolas – Jonas Radzevičius!
P.S. Renginio programa nuolat pildoma, todėl nenustebkite, kad EOLTAS komanda jums paruoš dar daugiau malonių siurprizų!
Pabaigoje trumpa odė vairuojantiems!
Automobilis – dar ne visas gyvenimas. Bet koks gyvenimas būtų be jo? Jei esi tikras vairuotojas, žinai atsakymą. Ir žinai, ką daryti, kad automobilis tarnautų. Tam nereikia permokėti. Ir nebūtina po pirmojo gedimo ieškoti naujesnio… Ir toliau mąstyk savo galva. Skaičiuok. Atsirink. Nes tiek automobilyje, tiek versle, tiek gyvenime – jėga slypi detalėse.

Informacija

Data:
14 gegužės, 2022
Laikas:
10:00 - 18:00
Renginys žymės:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1911155082389695

Organizatorius

Eoltas.lt
Phone
+370 (690) 40398
Email
monikal@eoltas.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Eoltas Panevėžys
S. Kerbedžio 12 A
Panevėžys, Panevėžio apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis