Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Greičio ministerija pristato: Lemanas’66. Plento karaliai

14 lapkričio, 2019 @ 19:00 - 22:00

Greičio ministerija pristato: Lemanas'66. Plento karaliai

Amerikiečiai yra principingi žmonės, tai žino daugelis. Ne išimtis ir jų užsispyrimas automobilių sporte. Daugelis autosporto fanų, paklausti apie sunkiausias ir ilgiausias lenktynes pasaulyje, su prancūzišku akcentu atsakytų „Le Mans“ – tai prestižinės ir gilias tradicijas turinčios lenktynės, vykstančios kasmet nuo 1923 metų. Viena ryškiausių šių lenktynių istorijų – legendinė „Ford“ ir „Ferrari“ principinė dvikova 1966 metais.

Būtent apie tai ši James Mangold juosta, kaip pro „Ford“ vartus išriedėjo legendinis „Ford GT40“. Nuo nulio sukurtas automobilis buvo skirtas vieninteliam tikslui: laimėti prestižines Le Mano lenktynes ir nukarūnuoti nenugalimą čempioną „Ferrari“. Net šešerius metus iš eilės – nuo 1960-ųjų – Le Mano trasoje „Ferrari“ buvo nenugalimas! Užvirė legendinė kova tarp „Ferrari“ ir „Ford“ gamintojų.

Šią išankstinę premjerą moderuos du automanai, pirmojo Lietuviško podcasto benzingalviams Greičio ministerija autoriai, žurnalistai Laurynas Matonis ir Justas Lengvinas. Žiūrovai turės galimybę įdomiausius faktus sužinoti ne tik filme, bet ir iš vakaro vedėjų. Kino teatras „Pasaka“ kviečia visus automanus susirinkti ir drauge pamatyti šį nuostabų filmą!

BILIETAI:
http://bitly.com/PlentoKaraliai

FILMO ANONSAS:
https://www.youtube.com/watch?v=EmuJuW8z01U

Paskubėk – bilietų kiekis ribotas!

Organizatorius

Kino teatras Pasaka
Phone
(8-5) 261 1516
Email
pasaka@kinopasaka.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Kino teatras Pasaka
Šv. Ignoto 4/3
Vilnius, LT-01144 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
(8-5) 261 1516
View Vieta Website