Žiemos sezono darbai šiek tiek kišo koją periodiškai daryti treniruotes, bet iš kitos pusės galėjot po daug metų pertraukos pasidžiaugti trekais ant ežerų. Gaila, kad žiema jau traukiasi ir turbūt open track ir pašėrimui sniego neužteks, bet gera žinia kad mes grįžtam į normalų treniruočių ritmą!
Kovo 1 diena, Sekmadienis. 9:00.
Kauno slalomo organizatorius: “Pasiilgau visų, todėl registruojamės ir pasimatom treniruotėje:”

