Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

I ETAPAS 2024 Ratrace.lt GO

10 vasario @ 08:00 - 20:00

I ETAPAS 2024 Ratrace.lt GO
Vienos dienos linksmybės!
📝🚗
RatRace.lt 2024 sezoną atidaro žieminiu vienos dienos GO renginiu Anykščių Gradiali viešbutyje.
Čia, prieš leisdamiesi į 250 km kelionę per Anykščių ir Utenos rajonų keliukus susirinks visi dalyviai. Pirmiausia – registracija ir techninė komisija, kur tavo automobilis bus patikrintas ar jis tinkamas išgyventi šį žiemos išbandymą.
Po registracijos ir techninės komisijos, visi sisirinksite išklausyti svarbios informacijos apie renginį. Čia gausi savo kelio knygą – tai tavo kelrodė knyga tos dienos nuotykiams, nes tai bus tavo pagrindinis gidas per 250 km kelionę Anykščių ir Utenos rajonų keliukus žiemos sąlygomis. Tai bus tikras iššūkis tiek tau, tiek tavo komandai ir bolidui – slidūs, neprognozuojami keliai, kur kiekvienas posūkis gali būti netikėtas. Šios kelionės metu patirsi viską: nuo neplanuotų sustojimų dėl techninių gedimų iki nepakartojamo džiaugsmo, kai pavyksta įveikti sunkiausią kelio atkarpą.
Šis renginys vyksta šeštadienį, bet yra galimybė apsistoti viešbutyje tiek dieną prieš, penktadienį, tiek po renginio, sekmadienį. Tai suteikia puikią proga ne tik atsipūsti po dienos vargų, bet ir pasidalinti įspūdžiais su kitais dalyviais, kurie, kaip ir tu, mėgaujasi šiomis unikaliomis patirtimis. Įsimintinas nuotykis žiemą, pilnas iššūkių ir nuotykių, laukia kiekvieno, kuris drįsta išbandyti save ir savo automobilį RatRace.lt renginyje!
Preliminari RatRace.lt šeštadienio
🚗 PROGRAMA:
8:00 – Renginys prasideda!
Nuo ryto ankstyvo visi dalyviai rinksis renginio vietoje. Kur prasideda ir registracijos procesas, kartu su technine automobilių komisija.
10:30 – Briefingas.
Čia svarbi informacija apie trasą, taisykles ir patarimai, kaip geriausiai įveikti iššūkius. Dalyviai turėtų atkreipti dėmesį į visas detales, nes ši informacija bus labai svarbi tolimesnės dienos metu. Dalyvavimas būtinas
11:00 – Pirmo automobilio startas.
Tai pradžios akimirka, kuomet pirmasis automobilis pasineria į nuotykių pilną trasą, o paskui vienas po kito sekantys dalyviai.
13:00 – 14:00 – Neutralizacijos laikotarpis ir pietūs.
Tai laikas atsipūsti, atkurti jėgas ir pasidalinti įspūdžiais su kitais dalyviais.
17:00 – Pirmo automobilio finišas.
Dalyviai vienas po kito pasiekia finišo liniją, o tai reiškia, kad intensyviausia dienos dalis artėja į pabaigą.
20:00 – Apdovanojimai.
Tai dienos kulminacija, kurioje bus pagerbti tie, kurie išsiskyrė savo įgūdžiais, pastangomis ir aistra.

Informacija

Data:
10 vasario
Laikas:
08:00 - 20:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/743874863867066/

Organizatorius

RatRace.lt
Phone
(8-605) 53069
View Organizatorius Website

Vieta

Gradiali Anykščiai
Klykūnų kaimas 1
Anykščiai, Utenos apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis