Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Ištvermės Lenktynės 1 etapas

8 vasario, 2020 @ 08:00 - 20:00

Ištvermės Lenktynės 1 etapas

Renginys skirtas pakvaišusiems nutrūktgalviams, nuotykių ieškotojams. Norintiems išmėginti savo ir technikos ištvermę ir galimybes. Keturių etapų serija prasideda Panevėžio rajone. Šiemet numatyti etapai bus vykdomi skirtingais metų laikais, skirtingose Lietuvos vietose. Po keturių etapų bus renkami ištvermingiausi savo klasių dalyviai. Dalyviams reikės įveikti organizatorių jau paruoštus maršrutus įvairiais miško – lauko keliais, bei kitomis, sunkiai įveikiamomis vietomis. Kuo pigesnį automobilį pasirinksite varžyboms, tuo daugiau nuotykių patirsite. Už brangių automobilių apgadinimus organizatoriai neatsako.

Numatomos kelio dangos: Lauko – miško takai, asfaltas. Apie 75% Maršruto sudarys sunkiai įveikiami, pilni purvo ir nelygumų keliai. Todėl, automobilius tikrai turėsite kur išsipurvinti ir patikrinti jų patikimumą. Dalyviai kelio maršrutus gaus renginio rytą. Maršrutai bus paruošti GPX failu ir dalyviams rekomenduojami naudotis per OsmAnd žemėlapių programą. Dalyviai privalės laikytis KET taisyklių. Jų greičiai ir judėjimas bus stebimi per Nuotykis.lt Programėlę. Taigi, dalyviai privalo turėti šias programėles savo išmaniuosiuose įrenginiuose. Maršrutai ir Nuotykis.lt programėlė veikia tik Android tipo mobiliuosiuose įrenginiuose. Pirmo etapo maršruto ilgis ~240km. Dalyviai šio maršruto įveikimui turės skirtas 10h. Tikslas, trasoje sugaišti kuo mažiau laiko ir atsižymėti atskaitos taškuose.

Dalyvis neturintis 2 metų vairavimo stažo, gali būti tik keleivis.

Dalyvių skaičius ribojamas iki 50 ekipažų.

Klasės skirstomos į : Moto, 2wd, 4×4 ,

Moto – Motociklai ir keturračiai turintys technines apžiūras ir draudimą. Pritaisytą laikiklį telefonui ar Garmin įrenginiui. lizdą įkrovikliui. Privalomi Šalmai ir kita priklausanti ekipiruotė.

2wd – Pigus, bet turintis T.A ir draudimą automobiliai, kurios bus negaila niurgdyti į balas ir purvus, jūsų automobiliai patirs tokius nuotykius, kokių tikriausiai dar nebuvo matę. Tiesa, visiškos bekelės nebus.Bet, sudėtingų vietų tikrai rasite. 2wd maršrutas skirsis nuo Moto ir 4×4. Preliminarus maršruto ilgis ~230km. Asfalto vos 15%.

4×4– Gali dalyvauti visi Visureigiai , arba didesnio pravažumo keturių varomų ratų pavarą turintys automobiliai. Trasa laukia tikrai šlapia ir ganėtinai sudėtinga, vis įmesdama jus į tikrus netikėtumus . Šis maršrutas tikrai patikrins jūsų ir jūsų automobilio ištvermę. Lengva tikrai nebus. Maršruto ilgis ~ 230km.

Kuo originaliau papuošite savo automobilį, tuo didesnė tikimybė, kad laimėsite papildomą prizą !!!

Paramos mokestis:
Moto klasė, vienam dalyviui : 50e.
4×4 klasė, automobiliui : 50e
2wd klasė, automobiliui : 40e

Starto vietos koordinates: 55.754179, 24.300602

8.00h – Visų dalyvių registracija.
8.30h-Visų dalyvių susirinkimas (Breafingas). Dalyvavimas būtinas. Visos reikalingos Informacijos suteikimas. Klausimai, atsakymai.
9.00h – Pirmas startas.
19.00h – Preliminarus visų dalyvių gyžimas į Finiša.
19.30h – Apdovanojimai,organizatorių nurodytoje vietoje.

Nuostatai: https://docs.google.com/document/d/15iO-vdE9C53GJ0BuB8rOEVvx1Wss0Ch0u9NpiO7CJf4/edit?usp=sharing

Paraiška: https://forms.gle/7C2QT5XYNatjwHaw7

Informacija

Data:
8 vasario, 2020
Laikas:
08:00 - 20:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/2552773728182429/

Organizatorius

Klubas “Panevėžys SC-Team”
Email
ScteamPanevezys@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Panevėžys
Panevėžys, Panevėžio apskritis Lietuva + Google žemėlapis