Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

JAPMEET 春 ’23

6 gegužės, 2023 @ 12:00 - 17:00

JAPMEET 春 '23
JAPMEET Haru (春) !🌸 Pirmasis šio pavasario susitikimas gegužės 6 dieną jau 8-ojo sezono atidarymui suburs tikrus japoniškų automobilių entuziastus ir mylėtojus su pačiais įdomiausiais, garažuose iki šiol miegojusiais, dažniau ar rečiau gatvėse sutinkamais japoniškais automobiliais.
Nauja susitikimo vieta – erdvi privati teritorija Vilniaus mieste, Dvarčionyse, už restorano “Jurgis ir Drakonas”. Erdvė ne tik puikiai tiks parodyt savo blizgantį japonišką automobilį, bet ir kvies puikiai praleist pusdienį bendraminčių kompanijoje, nes išalkę visai netoliese ras skanaus maisto, žaidimų aikštelę vaikams ir sveikatingumo taką pušyne, bei skanios šviežios kavos pačioje susitikimui skirtoje teritorijoje.
Dėmesio! Teritorija ne guminė, visa jos infrastruktūra saugoma ir stebima vaizdo kameromis, todėl prašome iš anksto pildyti registracijos anketą, susipažinti su bendrosiomis taisyklėmis ir ruoštis puikiam dar vieno sezono atidarymui! 🇯🇵
On 6th of May, 2023 we’ll invite all Japanese cars lovers to gather already for the 22nd time and open the 8th season of JAPMEET Haru (春) !🌸 Gathering will take place from 12PM till 5PM in the private territory near Saulėtekis valley in Vilnius.
We’ll have a nice restaurant near by with an area for your kids, recreational path in a pine forest and some tasty coffee at the meet.
Please register your car in advance 🇯🇵

Informacija

Data:
6 gegužės, 2023
Laikas:
12:00 - 17:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys žymės:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/577783034367239/

Organizatorius

JDM.lt
Email
Info@jdm.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Keramikų gatvė 2
Keramikų gatvė 2
Vilnius, Vilniaus apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis