Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

JAPMEET 秋の

1 spalio, 2023 @ 12:00 - 16:00

JAPMEET 秋の
JAPMEET 秋の ! 🍁 Spalio 1d., šiltojo sezono uždarymas japoniškų automobilių entuziastams ir mylėtojams su įdomiais ir rečiau gatvėse sutinkamais japoniškais automobiliais.
Susitikimo vieta – pavasarį patikrinta, erdvi ir privati teritorija Vilniuje, Dvarčionyse, greta restorano “Jurgis ir Drakonas”.
Nusiplaukite automobilį ir pasirūpinkite tinkama apranga ar skėčiu. Galima pasikviesti ir draugų, nes susitikimas nemokamas ir atviras žiūrovams ir be japoniškos technikos, kurie savo automobilius galės tvarkingai parkuoti netoliese esančiose aikštelėse.
🍁“Kavos legenda” pasirūpins šviežia kava;
🍁“Jurgis ir Drakonas” kvies skaniai užvalgyti, patogiai pasėdėti ar prireikus pasinaudoti WC;
🍁Mūsų komandos palapinėje rasite riboto kiekio Chill’n’Grill atributikos, bei mūsų draugus “Sticky.lt” su įvairiais lipdukais ir kitais aksesuarais, taigi turėkite smulkių;
🍁 Kartu su “Chemical Guys” išrinksime sezono uždarymo automobilį;
🍁 Norintys prasimankštinti kojas, iškart už vartų ras taką pasivaikščioti pušyne.
Dėmesio! Teritorija ne guminė, visa jos infrastruktūra saugoma ir stebima vaizdo kameromis, todėl prašome iš anksto susipažinti su bendrosiomis taisyklėmis ( http://jdm.lt/japmeet-taisykles/ ) ir ruoštis puikiam sezono uždarymui!
Dalyvių registracija (tik JAPONIŠKIEMS auto) ir susipažinimo su taisyklėmis patvirtinimas: https://tally.so/r/mJpPBo ! 🇯🇵
On 1st of October, 2023 we’ll invite all Japanese cars lovers to gather already for the 23rd time to close the 8th season of JAPMEET 秋の ! 🍁 Gathering will take place from 12PM till 4PM in the private territory near Saulėtekis valley in Vilnius.
We’ll have a nice restaurant near by with an area for your kids, recreational path in a pine forest and some tasty coffee at the meet.
Please register your car in advance at https://tally.so/r/mJpPBo 🇯🇵

Informacija

Data:
1 spalio, 2023
Laikas:
12:00 - 16:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/2019024755102448/

Organizatorius

JDM.lt
Email
Info@jdm.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Jurgis ir Drakonas
Verkių g. 29
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-09108 Lietuva
+ Google žemėlapis