Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Klaipėda Night Ride #3 #WeMissYou

25 balandžio, 2020 @ 20:00 - 23:00

Klaipėda Night Ride #3

#WeMissYou

Taip, mes Jūsų pasiilgome. Turbūt Jūs pasiilgote ir susibūrimų, kurie šiuo metu yra labai ribojami. Turbūt šis mūsų suvažiavimas bus įsimintinas visiems, kaip ir šis laikotarpis.

Mes esame VšĮ „Autorenginiai LT“, todėl mūsų renginiai yra legalūs ir mes stengiamės laikytis visų taisyklių, apribojimų ir užtikrinti tvarką mūsų renginiuose.
Dėka Klaipėdos miesto savivaldybės ir Klaipėdos Policijos, mes turime leidimą organizuoti šį mūsų pasivažinėjimą Klaipėdos mieste.

Kviečiame visus automanus, turinčius išskirtinius automobilius į mūsų suvažiavimą.
Dalyvių kiekis ribotas – 30 automobilių. Bus atrinkti tik patys gražiausi, išskirtiniausią išvaizdą turintys automobiliai. Susidomėjusiųjų kiekis didžiulis, o deja privalome viską riboti.

Užsiregistravus Jūs gausite per 24val. teigiamą arba neigiamą atsakymą. Gavę teigiamą atsakymą, gausite nuostatas tiek kurios yra žemiau, tiek KET, tiek mūsų nuostatų papildyme prie kurių privalėsite pasirašyti ir atsiųsti tai mums el. paštu.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė yra priėmusi sprendimą dėl reikalavimų atvirose erdvėse organizuojamų renginių automobiliuose.

PRIVALOMA PERSISKAITYTI VISIEMS: čia

DALYVIŲ REGISTRACIJA: BAIGTA

Norite fotografuoti/filmuoti mūsų suvažiavimą? Parašykite mums el. paštu su Jūsų vardu, pavarde, atstovaujamą žiniasklaidos priemonę kartu su nuoroda į Jūsų įamžintus kadrus. Mes susisieksime su Jumis.

Organizatorius

AutoRenginiai.lt
Phone
+370 637 34550
Email
info@autorenginiai.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėda