Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis

6 gegužės, 2023 @ 10:00 - 17:00

Ladies Go Orientacinis-Pramoginis ralis
Ketvirtąjį Ladies Go sezoną pradės PS NØRDIKA, keliaus per Elektrėnus ir finišuos Jonavoje. Šis etapas skirtas Mamos dienai paminėti!
Pagrindinis orientacinio-pramoginio ralio tikslas – įveikti maršrutą vadovaujantis ralio knyga, pagal nurodytą laiko normą, laikytis nustatyto vidutinio greičio bei atlikti rungtis, susijusias su autosportu, vairavimu, taip pat įveikti Roadgames programėlėje pateiktas užduotis. Nugalės tas ekipažas, kurio laiko suma bus pati mažiausia. Dalyvės susipažins su aplinkinėmis vietovėmis, turės smagų laiką ir įgis daug naujos patirties.
Ko reikia norint dalyvauti?
Surinkti 2-5 moterų, merginų, porų ar šeimų komandą (vairuotoja, šturmanė privaloma, plius gali būti palaikymo komanda, kuri padės atlikti rungtis bei užduotis).
Reikia turėti savo automobilį (atitinkantį KET reikalavimus).
Bent 1 ekipažo narė turi turėti vairavimo pažymėjimą.
Su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir daug šypsenų!
Užsiregistruoti ir sumokėti ekipažo mokestį.
Numatomos įskaitos
Ladies GO Green įskaita
Ekipažo dalyvės yra tik moterys, visos narės dalyvaujančios pirmą kartą, ar dalyvavusios ne daugiau 3-uose orientaciniuose-pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.
Ladies GO PRO įskaita
Ekipažų dalyvės yra tik moterys, dalyvavusios daugiau nei 3-uose orientaciniuose – pramoginiuose raliuose ar kitokio tipo autosporto varžybose.
Ladies GO Porų/ Šeimų įskaita
Ekipaže gali būti nuo 2 narių. Vairuoti privalo būtinai moteris. Gali dalyvauti poros, šeimos, bendradarbių mišrūs ekipažai.
Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininkas įskaita
Merginos gali pasikviesti 1 vyrą/moterį žinomą pramogų, autosporto pasaulio atstovą arba lenktynininką/ę, kuris/i bus kaip pilnavertis ekipažo narys/ė. Taip pat organizatoriai turės ir savo žinomų žmonių, kuriuos ištrauks prieš renginį burtų keliu ekipažams neturintiems savo svečio/viešnios.
Ekipažo mokestis
Startinio mokesčio kaina priklauso nuo ekipaže važiuojančio žmonių skaičiaus ir nuo laikotarpio kada ekipažas prisiregistravo. Pradinė startinio mokesčio kaina 130 Eur (2 ekipažo nariams), 160 Eur (daugiau nei 2 ekipažo nariams). Mokestis didėja po 10 Eur kas 10 ekipažų. Jis tvirtinamas atskiru laišku, gavus registraciją.
Prekinio ženklo integracijos mokestis 50 Eur už kiekvieną prekinį ženklą. Bus prieš startą tikrinama ar visi Organizatorių lipdukai yra užklijuoti teisingai ir kiek kitų prekinių ženklų yra ant automobilio. Nepateikus tikslaus skaičiaus ir nesumokėjus, bus taikoma 300 Eur bauda.
Apdovanojimai ir prizai
Kiekvieno etapo įskaitų 1,2,3 vietos nugalėtojai apdovanojami taurėmis bei rėmėjų prizais, o absoliučios įskaitos nugalėtojų ekipažas gauna 1000 Eur kuponą degalams ORLEN degalinėje.
Kiekviename etape bus renkamas ir STILINGIAUSIAS EKIPAŽAS, kurį apdovanos žurnalas “Stilius”.
Gali būti apdovanojami ir atskirų rungčių nugalėtojai.
Metų pabaigoje apdovanojami ir skelbiami Naconalinių vairuojančių moterų varžybų 2023 kiekvienos įskaitos geriausi ekipažai, surinkę daugiausiai taškų. Pretenduoti gali tik tie ekipažai, kurie dalyvavo bent 2-uose etapuose, taip pat paskelbiamas DRAUGIŠKIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka dalyvės ir POPULIARIAUSIAS metų ekipažas, kurį renka 15min/ kito internetinio portalo skaitytojai.
Administracinės komisijos, starto laikai ir rezultatai bus skelbiami www.finisas.lt
Registracija į ralį – shorturl.at/nszF5
Daugiau informacijos rasite – https://ladiesgo.lt/

Organizatorius

Ladies GO
Phone
+370 617 5 2117
Email
ladiesgolt@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Elektrėnai
Elektrėnai, Vilniaus apskritis Lietuva + Google žemėlapis