Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Lapės pasaka 2018

24 kovo, 2018 @ 09:00 - 16:30

Sveiki bendraminčiai, kviečiame sudalyvauti visus norinčius smagiai ir aktyviai praleisti laiką gamtoje 2018.03.24 dieną!

Šis renginys skirtas orientacijos miške įgūdžių tobulinimui su užduotimis šeimai, šturmanui, vairuotojui ir keturiais varomais geležiniam arkliukui ar aplamai galit su dviračiu atvažiuot =]

Dalyviai turintys gervę ar dviratį turės privalumų.

Renginio pradžia prasidės nuo tikrų tikriausios mįslingos “Lapės pasakos“.

Bus įrengtas mįslingos Lapės maršrutas su galimybe rasti papildomų dovanų pagal jūsų pačių užsispyrimą ar pageidavimą.

Turite pasiruošti veikiantį GPS įrenginį su veikiančia jau įdiegta Oziexplorer programa ir mokėti įvesti naują koordinatę.

Renginio dieną (arba iš vakaro) organizatoriai išsiųs registruotiems dalyviams elektroniniu paštu, mums visiems pažįstamos OziExplorer programai, skirtą koordinačų rinkinį. Taip pat organizatoriai galės padėti įkelti koordinates renginio dieną. Tokiu atveju pasiplanuokite atvykti anksčiau, kad spėti susitvarkyti iki Brifingo. Per Brifingą bus papasakota trumpa pasaka su užuominomis rasti papildomų užduočių su siurprizais.

Viso bus 60 KP taškų. KP taškas bus užskaitytas, kai dalyvis parodo organizatoriams tinkamai padarytą nuotrauką. Nuotraukoje turi matytis KP lentelės skaičius, automobilio fragmentas ir dalyvis, liečiantis KP lentelę ir automobilį rankomis. Teisingai „paimtas“ KP taškas užskaitomas 1 balu (viso galima surinkti 60 balų).

Mūsų tikslas suvienodinti visus dalyvius (nesvarbu ar Jeep ar TLC ar Nissan ar Dviratis ar Suzuki ar ATV…) t.y. kad visi dalyviai turėtų galimybe varžytis tarpusavyje tiesiogiai įskaitant šturmano sumanumą ir vairuotojo įgudžius.

GPS taškus gaus tik užregistruoti dalyviai.

Bus apdovanoti 3 ekipažai daugiausiai surinkę balų. Vienodai balų surinkusiems dalyviams bus atsižvelgta į bendrą trasos įveikimo laiką.

Dalyviams yra skirta 30 suvenyrų, kuriuos turėsite surasti. Jeigu sugebėsite =]

Bus įsteigti 3 papildomi prizai apart apdovanojimų. Tai bus trys koordinačių rinkiniai, kuriuos reikės patiems susivesti į Oziexplorer programą berenkat kitus KP taškus. Šie trys taškai kaip užskaityti balai neskaičiuojami ir bendram rezultatų skaičiavimui nebus sumuojami.

PASAKA: trumpas, fantastinis, pamokantis, nesudėtingo turinio kūrinys su beveik visada gera pabaiga 🙂 Įminus, supratus jos siužetą galima rasti paslėptų papildomų prizų.

Detalesnė informacija yra nurodyta renginio reglamente.

Visiems norintiems sudalyvauti būtina užpildyti registracijos formą.

Dėl registracijos į renginį formos ir reglamento kreipkitės elektroniniu paštu 4x4pasaka@inbox.lt

Renginys vyks Vilniaus rajone.

Dalyvio parama renginiui 50e (vairuotojas+šturmanas). Papildomo keleivio mokėstis +10e. Vaikams iki 14m nemokamai.

Dalyviams garantuojame gerą nuotaiką, apdovanosime 3 ekipažus + įvygdytos užduotys (t.y. 3 papildomi prizai ir 30 suvenyrų) ir maitinimą finiše.

Renginio vieta:

54°48’13.3″N 25°31’09.3″E

Informacija

Data:
24 kovo, 2018
Laikas:
09:00 - 16:30
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/185931285345734/

Organizatorius

Shumis Pro
Email
4x4pasaka@inbox.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Geležinkelio g. 30, Bezdonys
Geležinkelio g. 30
Bezdonys, Vilniaus apskritis LT-15201 Lithuania
+ Google žemėlapis