Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Late night ride Klaipėda

21 rugpjūčio, 2020 @ 20:00 - 23:59

Late night ride Klaipėda

JAU 21 dieną (PENKTADIENI) vyks įdomus ir ilgai lauktas renginys visų AUTOMANŲ!!! ???? Laukiame visų kurie myli savo automobilius, tiek įdomios išvaizdos, tiek nuoširdžiai juos prižiūrinčius! Jus pasitiks, begalo draugiški žmonės, kurie lauks jūsų atvykstant į LATE NIGHT RIDE KLAIPĖDA!

Atvykus laukia konkursai, prizai bei nerealios REDBULL merginos !???? Beabėjo vyks jūsų auto įamžinimas, nes būs ir fotografai!

Tad visų laukiame 20h mexicos aikštelėje (malkų ilankoje) iš kurios pajudėsime link lezo (21h) (pradėdam rinktis nuo 19:30) ir paskutiniam potepiui – tripas per miestą✌????

Pažadame, kad nesigailėsite ir tikrai šauniai visi praleisime laiką, ir kuo labiau į vakarą tuo geresni prizai laukia ????????! Tad tikimės, kad pasikviesit ir savo antras puses, bei draugus, juk taip žymiai smagiau! ????

Visų taipogi norime paprašyti, kad jūs tai pat būtumet vieni kitiems malonūs, ir pagarbūs, jug nenorime problemų, ar palikti šiūkšlyno po savęs, taipogi alkoholį palikite namie (atsakomybė už jūsų netinkama elgėsį krenta visa jums) 😉 !

O detalėsne info sekti mūsų evente❤️ PAGARBIAI – wind city team!

Informacija

Data:
21 rugpjūčio, 2020
Laikas:
20:00 - 23:59
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/634068993880303/

Organizatorius

Wind City Team

Vieta

Perkėlos gatvė, Klaipėda
Perkėlos gatvė
Klaipėda, Klaipėdos apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis