Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

Naktinis BMW Lithuania Kelias

rugpjūčio 10 @ 17:00 - rugpjūčio 11 @ 06:00

Nemokama
Naktinis BMW Lithuania Kelias

Atėjo metas surengti antrą naktinį pasivažinėjimą! 😉 Tai lengvas ir paprastas suvažiavimas su gerais draugais. Į suvažiavimą priimami visi BMW markės automobiliai, vairuotojų draugai ir jų ar draugų augintiniai. Renginys prasidės nuo šeštadienio vakaro 19 val. ir tesis iki sekmadienio paryčių 6 val. ryto.

Svarbu tai, kad renginio metu pravažiuosime nemažą atstumą nuo 150 iki 200 km. tad nepamirškite turėti užsipylė kuro nes į degalinės nestosime. Taip, šis renginys bus pastatytas kaip „NIGHT RIDE“ renginiai.

Renginio metu važiuosime nuo vienos vietos iki kitos ir kiek vienoje vietoje vis ką nors nuveiksime, surengsime beprotišką arba įdomia rungtį. Krėsime pokštus kitiems, bet nepyktai. 😉

Bus ir nominacijų už kurias simboliškai taip pat kaip ir už rungtis nugalėtojams įteiksime diplomus o gal ir vienas kitas prizas bus.

🔴 SVARBU: Renginio metu netoleruosime vairuotojų kurie vartos alkoholinius gėrimus, net jei tai nestiprus gėrimas. PRAŠOME supratingumo!

🔴 GERI DARBAI /// Maistas gyvūnų globos namams
Džiugu, kad gerų darbų idėją užkabino ir Jus ir jau antrus metus darysime gerus darbus kartu. 🙂 Šį karta Jūs patys išrinkote balsavimo metu, kad su gerais darbais aplankysime gyvūnų globos namus. Šaunu, kad einame ir į tokias vietas ir, kad yra neabejingų žmonių ir mylimiems gyvūnams kurie šiek tiek gyvenimo nuskriausti. Padarykime visi kartu, kad bent mažytis kiekis gyvūnų pajaustu žmogaus rūpestį. Visos idėjos planas toks: atvažiuodamas į renginį kartu su draugais užsukite į parduotuvė ir už kelis eurus nupirkite skanėstų gyvūnams, pasistenkite pirkti tik ilgai negęstančius produktus. Juk keli eurai tavęs nepadarys skurdesniu o vargšeliai gyvūnai Jūsų dėka bus bent sotesni ar net gyvybiškai svarbiai pagydyti. Taip pat jei turite nereikalingų daiktų kurie tinkami keturkojams gyvūnams mes priimsime, tik tai neturėtu užimti daug vietos. (Automobilyje turėsime vietos tik bagažinėje gal dvi bagažinės) Tinka, plėda, dubenėliai ir kiti panašus dalykai.
Kas norėsite renginio metu bus aukų dėžutė gryniems pinigams įmesti. Tie pinigėliai atiteks gyvūnų globos namams. Dažnai pinigėliai reikalingi gyvūnų nukirminavimui, skiepams, gydimams.
Gyvūnų globos namus išsirinksime po renginio, bet galvojame, kad vyksime į mažesnius, nes būtent jiems sunkiausia išsilaikyti. Įsipareigojame per dvi savaitės nuo renginio dienos pristatyti visas Jūsų suvežtas aukas į pasirinktus namus ir apie tai Jus informuoti puslapyje bei renginio platformoje.
Pasidalinkime šią gražia akcija su draugais ir pakvieskime juos prisijungti prie gerų darbų nes gerus darbus daryti gera. 🙂
#BMWgeridarbai

🔴 NOMINACIJOS
• GRAŽIAUSI RATAI
• DAILIAUSIAS AUTOMOBILIS
• SENIAUSIAS AUTOMOBILIS
• TVARKINGIAUSIAS VARIKLIO SKYRIUS
• RANDUOTAS AUTOMOBILIS
• ZELLO DIEVAS
• FOTOFOTO
• STANDARTINIS AUTOMOBILIS
• GRAŽIAUSI LIPDUKAI

🔴 RUNGTYS
• ŽEMIAUSIAS AUTOMOBILIS (Limbo)
• METŲ AUTOMOBILIS
• DAMA PRIE BMW VAIRO
• BURNOUT

Renginį organizuoja BMW Lithuania
Renginio vieta: Ąžuolų g. 10, Molėtai 33125 (Tai Kūno kultūros ir sporto centro adresas, bet atvykę prie jo jau matysite renginio vietos aikštelė)
Nuoroda į google map koordinatės: 55.224872, 25.421796
Renginio laikas: Rugpjūčio 10 d. 19:00 – rugpjūčio 11 d. 06:00
Turi klausymų? Rašyk mums per facebook’ą arba el. paštu bmwlithuania@hotmail.com

RENGINYS NEMOKAMAS

Informacija

Pradžia:
10 rugpjūčio @ 17:00
Pabaiga:
11 rugpjūčio @ 06:00
Renginio puslapis:
https://www.facebook.com/events/349689125933817/
Kaina:
Nemokama
Renginio kategorija:
Renginio žymos:
, , , , , , , ,

Organizatorius

Panevėžiobmwfanai
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/Panevėžiobmwfanai-227208264399441

Vieta

P.C. Babilonas
Klaipėdos g. 130A
Panevėžys, Panevėžio apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis