Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Nemunring WARM-Up

25 kovo, 2018 @ 09:00 - 17:30

Nemunring WARM-Up

Sėkmingas Nemunring Winter Games čempionato sezonas neleidžia Tėvas racing komandai tinginiauti, dėl to kovo 25 dieną varžybos skirtos kiekvienam trumpam sugrįžta į Nemuno žiedo trasą. Laikas apšilti kojas prieš vasaros sezoną ir prisiminti tai kai veikėme žiemą. Tradiciškai visų lauks slalomo, sprinto, SUPER slalomo, Suzuki taurės rungtys ir kitos linksmybės, su kuriomis automanams gyventi yra linksmiau. Primename, kad varžybos skirtos kiekvienam reiškia, kad čia turi būti ir tu!

#SLALOMAS. Rungtis, kuri geriausiai atspindi mūsų hashtag’ą #varžyboskiekvienam. Šioje rungtyje laukia smagi, lengvai įveikiama, nereikalaujanti didelio greičio trasa, dėl to joje nebijo varžytis kiekvienas. Slalomas gali būti tiek puikus apšilimas, tiek geras poilsis po sprinto. Šioje rungtyje dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

#SPRINTAS. Populiauriasia varžybų rungtis prie, kurios starto linijos noriai sustoja virš 100 dalyvių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą, bet bijoti nereikia, ji taip pat įveikiama kiekvienam. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai.

#SUZUKI TAURĖ. Atskira taurė slalome, kurioje bus varžomasi su Tėvas racing suteiktu sportiniu “Suzuki Swift Sport” automobiliu. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#BMW TAURĖ. Dar viena atskira taurė slalome, tik joje bus varžomasis su galingesniu sportui ruoštu BMW 328. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#SUPER slalomas. Atskira slalomo trasa, kurioje dalyviai mokosi slalomo subtilybių, o jiems talkina slalomo guru Edvinas Sabalys. Trasoje galima važiuoti neribotą skaičių važiavimų. Kiekvienas bandymas kainuoja 5 eur, o visa diena treniruočių 30 eur. Registracija ir apmokėjimas vykdomas vietoje, pačioje trasoje. Dienos pabaigoje yra apdovanojamas vienas, greičiausias, dalyvis

#SPRINT TAXI. Šis „taxi“ namo neparveža, bet už tai garantuoja maksimalią adrenalino dozę. Vienas žymiausių Lietuvos žiedinių lenktynių atstovų Ignas Gelžinis kiekvieną etapą siūlys tapti jo šturmanu „Nemunring Winter Games“ sprinto trasoje. Adrenalino kiekį padidinti padeda ne tik Igno gabumai, bet ir galingas „Subaru WRX STI“ sportinis automobilis. Kiekvienas „taxi“ klientas išlipa su šypsena veide ir garantuota gera nuotaika visai dienai. Kaina 20 eur

Varžybų saugumu pasirūpins greitosios, gaisrinės ekipažai ir profesionalūs teisėjai.

<><><><> TAISYKLĖS<><><><>
http://wintergames.lt/taisykles

<><><><> REGISTRACIJA <><><><>
www.wintergames.lt/registracija ( iki kovo 23 dienos 15:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui. Registracija gali būti stabdoma anksčiau!

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@tevasracing.lt

<><><><> DATA <><><><>
2018 03 25

<><><><>LAIKAS <><><><>
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 08:30

<><><><>STARTINIS MOKESTIS<><><><>
Slalomas 20 eur ; Sprintas 35 eur; Sprintas ir slalomas 50 eur; Suzuki taurė 40 eur; BMW Cup 60 eur
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną kiekvienos rungties startinis brangsta 5 eurais

SUPER slalomas 5 eur vienas bandymas, 30 eur visa diena (registracija ir mokėjimas vykdomas vietoje)

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Mūsų partneriai: Autoplius; Lesta

Organizatorius

Nemunring Winter Games
Phone
864016580
Email
info@wintergames.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Nemuno Žiedas
Nemuno g. 20
Kauno raj. Gaižėnėlių kaimas, Kauno apskritis LT- 53455 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
+370 610 92349
View Vieta Website