Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Nemunring Winter Games 1/6

12 lapkričio, 2017 @ 08:30 - 17:00

Nemunring Winter Games 1/6

#varžyboskiekvienam – hashtag‘as kiekvienais metais vis labiau į kraują augantis kiekvienam automobilių sporto mėgėjui, fanatikui, profesionalui ar net su šiuo dalyku nieko nesusijusiam piliečiui. Varžybos kiekvienam reiškia Nemurning Winter Games sprinto ir slalomo čempionatą, o mes iškart pareiškiame, kad lapkričio 12 d. startuoja 2017-18 m. sezonas. Sezone lauks šeši susitikimai, kuriuose įveikinėsime lėtuminio slalomo techniškas vingrybes, greitojo sprinto kląstingas gesinimo zonas, išsatytas legendiniuos Nemunring‘o vingiuose, naudosimes Tėvas Racing
sportiniais automobiliais atskirose taurėse, gaudysime ora išlipę iš Igno Gelžinio pilotojamo Kartlandas Sprint Taxi ir svarbiausia džiaugsimes būriu bendraminčių, žiemišku oru, gamtos apsuptimi ir automobilių skleidžiama simfonija. Tu privalai šią žiemą praleisti su mumis!

#SLALOMAS. Rungtis, kuri geriausiai atspindi mūsų hashtag’ą #varžyboskiekvienam. Šioje rungtyje laukia smagi, lengvai įveikiama, nereikalaujanti didelio greičio trasa, dėl to joje nebijo varžytis kiekvienas. Slalomas gali būti tiek puikus apšilimas, tiek geras poilsis po sprinto. Šioje rungtyje dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

#SPRINTAS. Populiauriasia varžybų rungtis prie, kurios starto linijos noriai sustoja virš 100 dalyvių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą, bet bijoti nereikia, ji taip pat įveikiama kiekvienam. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai.

#SUZUKI TAURĖ. Atskira taurė slalome, kurioje bus varžomasi su Tėvas racing suteiktu sportiniu “Suzuki Swift Sport” automobiliu. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#BMW CUP. Dar viena atskira taurė slalome, tik joje bus varžomasis su galingesniu sportui ruoštu BMW 328. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#KARTLANDAS SPRINT TAXI. Kartlando „taxi“ namo neparveža, bet už tai garantuoja maksimalią adrenalino dozę. Vienas žymiausių Lietuvos žiedinių lenktynių atstovų Ignas Gelžinis kiekvieną etapą siūlys tapti jo šturmanu „Nemunring Winter Games“ sprinto trasoje. Adrenalino kiekį padidinti padeda ne tik Igno gabumai, bet ir galingas „Subaru WRX STI“ sportinis automobilis. Kiekvienas Kartlando „taxi“ klientas išlipa su šypsena veide ir garantuota gera nuotaika visai dienai, o šalia to dar ir gauna Kartlando dovanų kuponą. Kaina 20 eur

Varžybų saugumu pasirūpins greitosios, gaisrinės ekipažai ir profesionalūs teisėjai.

<><><><> TAISYKLĖS<><><><>
http://wintergames.lt/taisykles

<><><><> REGISTRACIJA <><><><>
www.wintergames.lt/registracija ( iki lapkričio 9 dienos 18:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui. Registracija gali būti stabdoma anksčiau!

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@tevasracing.lt

<><><><> DATA <><><><>
2017 11 12

<><><><>LAIKAS <><><><>
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 08:30

<><><><>STARTINIS MOKESTIS<><><><>
Slalomas 20 eur ; Sprintas 35 eur; Sprintas ir slalomas 50 eur; Suzuki taurė 40 eur; BMW Cup 60 eur
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną prie kiekviena rungtis brangsta 5 eur

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Mus remia: Autoplius; Lesta; Shell; Kartlandas

Organizatorius

Tėvas Racing
Phone
(8-640) 16580
Email
info@tevasracing.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Nemuno Žiedas
Nemuno g. 20
Kauno raj. Gaižėnėlių kaimas, Kauno apskritis LT- 53455 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
+370 610 92349
View Vieta Website