Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Nemunring Winter Games 3/6

17 gruodžio, 2017 @ 08:30 - 17:00

Nemunring Winter Games 3/6

Nemunring Winter Games kviečia gruodžio 17 d. šokti į Kalėdinį kostiumą ir pasitikti šventes „Nemuno žiedo“ trasoje. Šventes reikia švęsti, o automanai jas švenčia trasoje, dėl to dalyvių lauks paruoštos sprinto, slalomo, SUPER slalomo trasos. Taip pat Tėvas Racing siūlys išsinuomoti Suzuki arba BMW sportinius automobilius ir sudalyvauti atskirose jų taurėse. Liūdintiems ir negalintiems važiuoti patiems bus paruoštas Subaru Impreza WRX STI ir Kartlandas Sprint Taxi paslauga, kuris leis pajusti ką reiškia lėkti „Nemuno žiedo“ trasoje.

#SLALOMAS. Rungtis, kuri geriausiai atspindi mūsų hashtag’ą #varžyboskiekvienam. Šioje rungtyje laukia smagi, lengvai įveikiama, nereikalaujanti didelio greičio trasa, dėl to joje nebijo varžytis kiekvienas. Slalomas gali būti tiek puikus apšilimas, tiek geras poilsis po sprinto. Šioje rungtyje dalyviai skirstomi į tris klases pagal automobilio varomuosius ratus. Dalyvis turi įveikti vieną bandomąjį ir tris įskaitinius važiavimus.

#SPRINTAS. Populiauriasia varžybų rungtis prie, kurios starto linijos noriai sustoja virš 100 dalyvių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą, bet bijoti nereikia, ji taip pat įveikiama kiekvienam. Joje dalyvius pasitinka įvairios gesinimo zonas, kurias jiems reikia įveikti nenuverčiant jose pastatytų kūgelių. Dalyviai šioje rungtyje yra skirstomi į tris mėgėjų ir dvi profesionalų klases. Jiems skiriamas parodomasis, bandomasis ir trys įskaitiniai važiavimai.

#SUZUKI TAURĖ. Atskira taurė slalome, kurioje bus varžomasi su Tėvas racing suteiktu sportiniu “Suzuki Swift Sport” automobiliu. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#BMW TAURĖ. Dar viena atskira taurė slalome, tik joje bus varžomasis su galingesniu sportui ruoštu BMW 328. Dalyviui skiriamas vienas bandomasis ir du įskaitiniai važiavimai.

#SUPER slalomas. Atskira slalomo trasa, kurioje dalyviai mokosi slalomo subtilybių, o jiems talkina slalomo guru Edvinas Sabalys. Trasoje galima važiuoti neribotą skaičių važiavimų. Kiekvienas bandymas kainuoja 5 eur. Registracija ir apmokėjimas vykdomas vietoje, pačioje trasoje. Dienos pabaigoje yra apdovanojamas vienas, greičiausias, dalyvis

#KARTLANDAS SPRINT TAXI. Kartlando „taxi“ namo neparveža, bet už tai garantuoja maksimalią adrenalino dozę. Vienas žymiausių Lietuvos žiedinių lenktynių atstovų Ignas Gelžinis kiekvieną etapą siūlys tapti jo šturmanu „Nemunring Winter Games“ sprinto trasoje. Adrenalino kiekį padidinti padeda ne tik Igno gabumai, bet ir galingas „Subaru WRX STI“ sportinis automobilis. Kiekvienas Kartlando „taxi“ klientas išlipa su šypsena veide ir garantuota gera nuotaika visai dienai, o šalia to dar ir gauna Kartlando dovanų kuponą su 50% nuolaida. Kaina su kuponu 25 eur, kaine be kupono 20 eur

Varžybų saugumu pasirūpins greitosios, gaisrinės ekipažai ir profesionalūs teisėjai.

TAISYKLĖS
http://wintergames.lt/taisykles

REGISTRACIJA
www.wintergames.lt/registracija ( iki gruodžio 14 dienos 18:00). Išankstinė registracija BŪTINA kiekvienam dalyviui. Registracija gali būti stabdoma anksčiau!

Jei užregistravote, bet negalite dalyvauti apie tai iš anksto (iki penktadienio vakaro) informuokite paštu info@tevasracing.lt

DATA
2017 12 17

LAIKAS
Kiekvienos klasės starto laikai skelbiami vėliausiai dieną prieš varžybas iki 15:00 adresu http://finisas.lt/startas , preliminarus varžybų startas numatomas 08:30

STARTINIS MOKESTIS
Slalomas 20 eur ; Sprintas 35 eur; Sprintas ir slalomas 50 eur; Suzuki taurė 40 eur; BMW Cup 60 eur
Po pasibaigusio registracijos laiko arba varžybų dieną kiekvienos rungties startinis brangsta 5 eurais

SUPER slalomas 5 eur (registracija ir mokėjimas vykdomas vietoje)

Žiūrovams įėjimas nemokamas.

Mūsų partneriai: Autoplius; Plaunu pats; Lesta; Shell; Kartlandas;

Informacija

Data:
17 gruodžio, 2017
Laikas:
08:30 - 17:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys žymės:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/133034387350645/

Organizatorius

Nemunring Winter Games
Phone
864016580
Email
info@wintergames.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Nemuno Žiedas
Nemuno g. 20
Kauno raj. Gaižėnėlių kaimas, Kauno apskritis LT- 53455 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
+370 610 92349
View Vieta Website