Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Olybet 108 km Moterų iššūkis | 2022 m. Aurum 1006 km powered by Hankook

15 liepos, 2022 @ 08:00 - 23:00

Olybet 108 km Moterų iššūkis | 2022 m. Aurum 1006 km powered by Hankook
???? “Olybet 108 km Moterų iššūkis” – laukiamiausias vasaros lenktynių festivalis. Kviečiame į jau penktus metus organizuojamą ralį, skirtą tik Jums – MOTERIMS!
???? Suburk draugių, bendradarbių ar pažįstamų moterų kompaniją, ir leiskitės į smagiausią vasaros nuotykį įspūdingiausiais pajūrio keliais. Pasileidusios plaukus keliausite Lietuvos pajūriu, aplankant lankytinas vietas ir vykdant įvairias užduotis. Ar gali sugalvoti idealesnę vasaros dieną?
Orientaciniame ralyje tenka parodyti visą savo sumanumą, naudojantis žemėlapiu ir kelio knyga, surasti galybę geografinių, istorinių ir kitų patrauklių objektų, o viską atperka pro automobilio langą lekiantys nuostabūs pajūrio vaizdai.
???? Jei dar neteko dalyvauti šiame renginyje kviečiame būtinai užsiregistruoti ir priimti šį iššūkį. Šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Kadangi šiemet jubiliejinės, 5-osios varžybos, tai pažadame dar įspūdingesnių vaizdų važiuojant, dar nematytų lankytinų vietų ir įdomių, bei linksmų užduočių.
????????Jubiliejinės varžybos!
???? Šių metų pramoginiame-orientaciniame ralyje moterims bus dar daugiau apdovanotų, nes yra numatyta daugiau įskaitų: “Bendroji įskaita” – kurioje dalyvauja visos iššūkio dalyvės, “Pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaita” – kurioje varžysis ekipažai, kurių visos komandos narės renginyje dalyvauja pirmą kartą, “Dviejų narių įskaita”, “Elektromobilių įskaita”, “Senovinių automobilių įskaita” ir “Jubiliejinė įskaita”. “Jubiliejinė įskaita” vedama tiems užsiregistravusiems ekipažams, kurių bent viena ekipažo narė renginyje dalyvauja penktus metus iš eilės.
???? Plačiau apie įskaitas yra aprašyta renginio sporto taisyklėse ????
https://racing.lt/…/2022-108km-taisykles-LT-ENG-web.pdf
???? Nori dalyvauti? Pradedam!
✔️ Suburk komandą su bent viena vairuojančia moterimi.
✔️ Sugalvok savo komandos pavadinimą ir leisk savo vaizduotei augti, galbūt automobilis pavirs į didelę bitę? Dūgzti pajūrio keliais juk linksmiau!
✔️ Registruok savo komandą.
✔️ Kurkite laimėjimo planus ir puoškitės, ruoškitės linksmiausiam vasaros nuotykiui!
???????? Tai automobilių pramoginis-orientacinis renginys, kurio tikslas – skatinti aktyvų gyvenimo būdą, pažinti Lietuvos pajūrio lankytinas vietas, propaguoti saugų eismą keliuose ir autoturizmą, bei važiuoti saugiai ir atsakingai!
???? Kada ir kur susitinkam?
Data: 2022 m. liepos 15 d. (PENKTADIENIS)
Priešstartinė dalyvių registracija: 08:00 – 08:45 val. Palangos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno g.
Instruktažas, iškilmingas renginio atidarymas, dalyvių paradas. O toliau pagal kelio knygą…
Finišas: 18:00 val. (numatomas pirmo ekipažo finišas)
???? Visa diena nuotykių, pajūrio, šėlsmo, gražių vaizdų ir įspūdingi vakarą vainikuojantys apdovanojimai didžiojoje Aurum 1006km powered by Hankook scenoje 22:30 val.
???????? Renginio informacija, nuostatai ir registracija ????
https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis
Turite klausimų? Susisiekite su mumis ????
???? 8620 63633 ???? 108km@racing.lt

Vieta

1006km trasa Palangoje
Palanga, Klaipėdos apskritis Lietuva + Google žemėlapis
View Vieta Website