Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Orientacinės automobilių varžybos Kaune CRAZY TRIP 2018-05-11

11 gegužės, 2018 @ 20:00 - 23:00

Orientacinės automobilių varžybos Kaune CRAZY TRIP 2018-05-11

Pramoginės orientacinės automobilių varžybos Kaune „Crazy trip“ jau 2018 m. Gegužės 11 d. (penktadienis)
Renginio startas: 20:00 val., prekybos miestelio URMAS aikštelėje!
Starto paketą galima atsiimti nuo 19:00 val. iki 19:50 val.
Norite smagiai ir nekasdieniškai praleisti penktadienio vakarą? – Šis renginys būtent Jums!
Renginio organizatoriai Jums jau šešioliktą kartą paruošė įsimintiną renginį! Varžybų metų dalyviai spręs ir vykdys smagias užduotis, linksmai leis laiką su savo komanda bei keliaus po miestą rinkdami taškus ir varžydamiesi rėmėjų įsteigtų šaunių prizų! Jūs gausite apie 25 užduotis. Turėsite išspręsti bei aplankyti kuo daugiau, pagal Jūsų pačių susidarytą maršrutą.
Renginio dalyviai: Visi mėgstantys nuotykius, įdomias užduotis ir pažįstantys arba trokštantys pažinti Kauno miestą, žmonės!

Crazy trip” varžybų metų, dalyvių laukia nemažai iššūkių, kuriems turite būti nusiteikę ir pasiruošę! Čia gudrumas ir sumanumas yra greitesnis už greitį! Jūs ne tik orientuositės mieste, tačiau ir kartu ir vykdysite CRAZY užduotis!

Norite dalyvauti “Crazy trip” ?

Jums reikia automobilio ir komandos ekipaže (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija) ir su mobiliuoju internetu, dažnai praverčia ir keli eurai smulkioms išlaidoms.
Norint išspręsti visas užduotis, rekomenduojame turėti: žemėlapį arba navigaciją, prožektorių, prieigą prie interneto bei būtina turėti bent vieną išmanųjį telefoną. Labai dažnai praverčia ir gudri galva! ;D

Renginio dalyviai gaus startinį paketą. Prisijungus prie sistemos, susipažinkite su renginio taisyklėmis, kaip skaičiuojami taškai, kaip vertinamos užduotys ir t.t.
Dėmesio! Šį kartą visi ekipažai startuos vienu metu. Starto laikas: lygiai 20:00 val.
Užduotis Jums pateiksime elektroninėje sistemoje į kurią visi komandos nariai galėsite prisijungti prisijungimais, kuriais užsiregistruosite.
Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu. Užduotys išdėliotos ne eilės tvarka. Dalyviai patys turi susidėlioti maršrutą bei įvertinti kurie punktai jiems yra pakeliui ir vertingi taškais.

Visi renginio dalyviai privalo laikytis kelių eismo ir renginio taisyklių. Už taisyklių nesilaikymą, organizatoriai pasilieka teisę diskvalifikuoti ekipažą. Už dalyvių saugumą ekipaže, pagal kelių eismo taisykles, atsako automobilio vairuotojas.
Už dalyvių sveikatą ir saugumą organizatoriai neatsako.

Renginio kaina:
15 EUR / ekipažui – užsiregistravus ir apmokėjus internetu iki gegužės 6 d. 23:59 val.
18 EUR / ekipažui – užsiregistravus ir apmokėjus internetu iki gegužės 9 d. 23:59 val.
20 EUR / ekipažui – užsiregistravus internetu iki gegužės 11 d. 19:30 val. ir apmokėjus renginio vietoje!

Registruotis į renginį reikia čia: http://crazytrip.lt/registracija/

Užsiregistruoti bus galima ir renginio vietoje, tačiau čia vietų skaičius gali būti ribotas!
Startinį mokestį organizatoriai įsipareigoja gražinti, jeigu informuosite apie nedalyvavimą ne vėliau kaip 36 valandos iki renginio pradžios.

Renginio finišas ir laiko fiksavimas OAZĖS BOULINGE (Baltų pr. 16, Kaunas). Apdovanojimai vyks modernioje ir prabangiai sukomplektuotoje renginių erdvėje “Renginių oazė” (Baltų pr. 16, Kaunas). Čia tikrinsime Jūsų atliktas bei į sistemą sukeltas užduotis. Jeigu užduotis bus neužskaityta, turėsite galimybę ateiti dar kartą parodyti nuotrauką.
Čia pat galėsite patogiai atsisėsti prie staliukų, žiūrėti vaizdo medžiagą su akimirkomis iš ankstesnių renginių bei laukti rezultatų ir apdovanojimų!
23:00 – 01:00 – Vakaro programa, žaidimai ant scenos, organizatoriai skelbs atsakymus, kur ir kaip reikėjo įvykdyti užduotis.
Skelbsime rezultatus ir apdovanosime komandas!

Nusimato daug prizų bei daug apdovanotų komandų!

Apdovanosime:
10 daugiausiai taškų surinkusių komandų;
+ LOTERIJA ( Apdovanosime 11 ir 16 vietas. Renginio metu papasakosime kodėl apdovanosime būtent šias vietas).
Komandą, kurios pavadinimas organizatoriams pasirodys įdomiausias bei linksmiausias;
Galutinį nugalėtoją išrenka publika.
Greičiausią merginų komandą (merginų komandą, surinkusią daugiausiai taškų);

Žaidimų ant scenos nugalėtojus!;

Rėmėjai ir prizai kaip visada verti dėmesio!

RENGINIO RĖMĖJAI:
[!] Picerija Čilas – Skaniausios picos Kaune! (www.cilas.lt)
[!] Rigveda – UAB “Rigveda” – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 26 metų vairavimo mokymo patirtį. (https://www.rigveda.lt/)
[!] AHA – Kai norisi kažko skanaus! (www.ahaskanukai.lt )
[!] Pasiplaukiojimai.lt – Plaukiojimas Kauno mariose ir Nemune. Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui. Pasiplaukiojimams Kaune bei Nemune galime pasiūlyti tris skirtingų dydžių laivus nuomai. (www.pasiplaukiojimai.lt )
[!] KA-Ringas – Aktyvios pramogos: netradicinė lazerių erdvė, žaidimas lazeriais, tankų mūšis, lobių sala, karo keliu, lazerinis dažasvydis, idėjos bernvakariui, gimtadienio, verslo pramogos, pramogos sodyboje. (www.ka-ringas.lt )
[!] Renginių oazė – Prabangiai sukomplektuota renginių erdvė. Adresas: Baltų pr. 16, Kaunas (www.renginiuoaze.lt)
[!] Oazės boulingas – Boulingo klubas (www.oazesboulingas.lt)
[!] UAB „Autofortas motors” – įgaliotas Hyundai, Suzuki, Isuzu ir SsangYong automobilių pardavimų salonas ir techninės priežiūros atstovas Lietuvoje. (www.autofortasmotors.lt )
[!] Autoplius.lt – lankomiausias transporto skelbimų portalas Lietuvoje, užimantis lyderio pozicijas nuo 2003 metų.(www.autoplius.lt)
[!] DP60 – Vienas iš geriausių Kaune pabėgimo kambarys „Dingti per 60 minučių“. Jums reikia pabėgti iš unikalaus sovietinio bunkerio. (www.dp60.lt)
[!] URMAS – Prekybos miestelis URMAS (www.urmas.net)
[!] 98.lt – Informacinis rėmėjas! Visos naujienos susijusios su automobiliais! (www.98.lt)
[!]FUTAS – FutboPulas, Pramogų baras!Nauja pramoga Kaune. Šia pramoga mėgaujasi ne tik jaunimas, bet ir vyresni žmonės bei visai maži vaikai. (www.futas.lt )
[!] Dronautas – Skraidinkite dronus; Lenktyniaukite automobilliais; Valdykite šokliukus,robotukukus; Švęskite gimtadienius; Pramogaukite patirdami geras emocijas! (https://www.facebook.com/pramogurulete/ )
[!] PUNTOJAZZ palėpė – Gyvos muzikos klubas! (www.puntojazz.lt)
[!] Kaimo turizmo sodyba „Šaltupis“ – Kodėl reikia švęsti?! Ogi todėl, kad iš Kauno centro pasukus į Alytaus kelią, už dvidešimt penkių kilometrų įsikūrė sodyba ,,Šaltupis“. Šaltupio kaime išlikusi tik ši – vienintelė sodyba. (www.saltupis.lt)
[!] Disco4u.lt – Artėja Jūsų šventė ? Vakarėlių įgarsinimas, apšvietimas. (www.disco4u.lt)

[!] Kaukas Bar – Daugiau nei 200 rūšių įdomiausio, dar nematyto ir neragauto craft alaus bei laiko patikrinti gastronomijos dienoraščiai. Adresas: Vilniaus g. 34

[!] EXTRA FM – Informacinis rėmėjas! Klausome tik geros muzikos! Kaune 105.4 FM.
[!] PadovanokSkrydi.lt – Skrydžiai parasparniais – puiki pramoga ir puiki dovana! (www.padovanokskrydi.lt)
[!] PLAUNU PATS – „Plaunu pats“ – tai didžiausias automobilių savitarnos plovyklų tinklas Lietuvoje, (www.plaunupats.lt)
[!] DYNAMIT:T – Energinis gėrimas (https://www.facebook.com/DynamitLT/)
[!] AutoRenginiai.lt – Renginių automobiliais kalendorius. (www.autorenginiai.lt)
[!] RIO SPORTO ARENA – tai uždara sporto arena, kurioje įrengtos dvi zonos: smėlio ir salės. Smėlio zonoje galima išsinuomoti keturias aikšteles pliažo tinkliniui ar tenisui pažaisti. Salės žaidimų zonoje įrentos trys aikštės krepšiniui arba tinkliniui, o taip pat 6 badmintono aikštės. (www.rioarena.lt)

[!]Lemon Gym – DIDŽIAUSIAS SPORTO KLUBŲ TINKLAS (www.lemongym.lt )
[!]Autoledi.Lt – Informacinis rėmėjas! Tai pirmasis Lietuvoje interneto tinklalapis moterims apie automobilius. (www.autoledi.lt)
[!]Automanas – Informacinis rėmėjas! Didžiausias portalas apie automobilius! (www.automanas.lt )

[!] DartBolas – Dartbolas – tai dartų bei futbolo mišinys. Ši pramoga sparčiai plinta visame pasaulyje ir pagaliau pasiekė Lietuvą. Žaidimas žaidžiamas laikantis standartinių dartų taisyklių, tačiau vietoje strėlyčių į 4 metrų aukščio taikinį spardomi specialūs prilimpantys futbolo kamuoliai. ( www.dartbolas.lt )
[!] Sostinių golfo klubas – Golfo aikštynas. Adresas: Pipiriškių k., Pastrėvio sen., Elektrėnų sav., LT-21331, Lietuva. (www.capitals.golf )
[!] LIDL – Renginio starte atvyks food truck’as ir dalinsime nemokamus ledus renginio dalyviams! Taip gyventi verta. (www.lidl.lt )
[!]THE JELLY BEAN FACTORY – numeris vienas „žele pupų“ gamintojas Europoje. Vienos pupos gamybos ciklas 14 dienų. Kiekvieną dieną TJB Factory pagamina apie 12 milijonų Jelly Beans pupų. Kiekviena pupa pagaminta naudojant 100% natūralias kvapniąsias medžiagas su vaisių sultimis ir be pridėtinių dažiklių. Esminiai išskirtinumai: BE GLITIMO; BE ŽELATINO; BE GMO; BE RIEŠUTŲ; (www.facebook.com/JellyBeanFactoryLietuva)

[!] Taip pat mes turime slaptų rėmėjų, apie kuriuos sužinosite tik renginio metu!

Dalinamės video akimirkomis iš praėjusių CRAZY TRIP renginių:

http://crazytrip.lt/video-akimirkos/

Telefonas pasiteiravimui: 867516167 (Jonas)
Elektroninis paštas pasiteiravimui: info@nuotykiaitau.lt
Renginio internetinė svetainė: www.crazytrip.lt
Organizatorių Facebook puslapis: www.nuotykiaitau.lt

Organizatorius

CRAZY TRIP

Vieta

PREKYBOS MIESTELIS URMAS (Pramonės pr. 16, Kaunas)
Pramonės pr. 16
Kaunas, Kauno apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis