Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Orientacinės Street Challenge: “Kalėdų iššūkis”

22 gruodžio, 2017 @ 20:00 - 23 gruodžio, 2017 @ 01:00

Orientacinės Street Challenge: "Kalėdų iššūkis"

Po ilgos pertraukos grįžtame su naujienomis ir su jūsų pamėgtomis varžybomis!

✔ Jūsų lauks jūsų pamėgta legenda, kurioje bus užšifruoti CP (kontroliniai taškai).

✔Ekipaže žmonių kiekis neribojamas.

✔Nugalėtojai bus atrinkti pagal trasoje sugaištą laiką (finišo laikas – starto laikas= Jūsų rezultatas). Paaiškės greičiausia ir protingiausia Klaipėdos komanda.

✔Registracija: siųsdami žinutę į nr. 867792607, parašykite automobilio modelį, valst.nr. ir vairuotojo vardą.

❗ Starto mokestis 15 €.

❗❗Neužsiregistravusiems iki starto dienos 12val.❗ ir norintiems dalyvauti – starto mokestis 20€.

????Starto vieta bus paskelbta likus 2val. iki lenktynių pradžios.

✔ Varžybų organizatoriai pasilieka teisę neleisti startuoti apsvaigusiems asmenims arba anuliuoti rezultatą nepaaiškinus priežasties.

✔Kilus klausimams kontaktinis asmuo
https://www.facebook.com/dmitrij.jegorov

P.s Uostančių liūtų šnipai nepageidaujami.

P.S.S Esi naujokas ir nė karto nedalyvavai orientacinėse lenktynėse? Tada šita informacija kaip tik tau! Viskas yra paprasta, jei turite automobilį ir surenkate kelių žmonių ekipažą (žmonių kiekis neribojamas), kuris padės jums įveikti užduotis⛐. Tada registruojatės pas mus telefono numeriu +3706 7792607 rašydami trumpąją žinutę ir joje nurodydami automobilio markę, modelį, valstybinį numerį ir ekipažo vairuotojo vardą (starto mokestis automobiliui, užsiregistravus iš anksto – 15€) tam, kad jūsų ekipažas būtų įtrauktas į sąrašą. Renginio dieną atvykstate į startą, kurio adresas yra atsiunčiamas jums trumpąja žinute, likus kelioms valandoms iki varžybų pradžios. Vienas iš organizatorių sustato automobilius į eilę, kitas organizatorius prieina prie kiekvieno automobilio, duodamas jam ekipažo numerį ir rinkdamas dalyvio mokestį. Prieš startuojant, visi dalyviai pakviečiami į trumpą susirinkimą, kuriame papildomai aptariama legenda, visa varžybų eiga bei atsakoma į kitus iškilusius klausimus. Tuomet duodama 10 minučių automobiliams, kurie stovės kontroliniuose taškuose įjungtomis įspėjamosiomis mirksinčiomis oranžinėmis šviesomis, nuvažiuoti iki jų stovėjimo vietos. Praėjus šiam laikui, kiekvienam ekipažui duodamas startas maždaug 30 sek. intervalu. Gautoje legendoje turėsite iššifruoti vietas, kuriose yra kontroliniai taškai. Į kontrolinius taškus turėsite nuvažiuoti (nepamirškite, kad gali tekti atvežti nuotraukas ar atlikti žmogaus, atsakingo už kontrolinį tašką, duotą užduotį) ir surinkti parašus. Surinkę visus parašus, važiuosite į finišą, kuriame ir bus užfiksuojamas jūsų ekipažo laikas tą akimirką, kai lapas bus paduotas atsakingai merginai.

Informacinis partneris:

AutoRenginiai.lt – Renginių kalendorius kuriame visi Lietuvos auto renginiai

Organizatorius

SC-Team
Phone
(8-677) 92607
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėdos apskritis
Klaipėdos apskritis + Google žemėlapis