Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Pioneer 1006km dB Drag | Aurum 1006km

22 liepos, 2023 @ 08:00 - 17:00

Pioneer 1006km dB Drag | Aurum 1006km powered by Hankook
Nenutraukiant tradicijos, šešti metai iš eilės „Audio Freakz Lietuva“ komanda grįžta į Aurum 1006 km lenktynes, jus nustebinti su nauja jėga ir naujovėmis.
Šiais metais vyksiančiame Pioneer 1006km dB Drag varžybose pristatysime naujas, netik tradicines, bet ir visame pasaulyje plačiai paplitusias BassRace ir Street Sound varžybas, kuriose galės sudalyvauti visi savo jėgas išbandyti norintys dalyviai.
Db dragas tai visiems jau gerai žinomos ir populiarios automobilių garso sistemų entuziastų varžybos, kuriose kiekvienas bando įrodyti, kieno garso sistema yra galingesnė, matuojant uždaro ar atviro automobilio tūrio vienete skleidžiama garso lygį decibelais.
Šiais metais viena iš naujovių tai BassRace varžybos. Jose dalyvauti norintys dalyviai galės išbandyti savo garso įrangos limitus. Dalyviai pasirodydami pagal nustatytą garso takelį, BassRace varžybų metu, 30 sekundžių laiko intervale, fiksuojant geriausią decibelų vidurkį parodys garso įrangos maksimalias galimybes.
Taip pat šiais metais visų žiūrovų ypatingą dėmesį patrauks naujos, nevaldomai populiarėjančios ir išskirtinai garsios StreetSound varžybos. Kurtinančiai garsi, automobilio durelėse sumontuota garso įranga patrauks kiekvieno dėmesį. Didelis durelėse įmontuotas garsiakalbių skaičius, estetinis vaizdas, tinkamo dalyvio garso takelio pasirinkimas priklausomai nuo jo garso įrangos, privers nustebti net ir visko mačiusius.
Taisykles rasite mūsų tinkapyje – www.dBDrag.lt

Organizatoriai

Aurum 1006 km
Audio Freakz Lietuva

Vieta

1006km trasa Palangoje
Palanga, Klaipėdos apskritis Lietuva + Google žemėlapis
View Vieta Website