Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Pure Rally Marbella 2018

29 birželio, 2018 @ 09:00 - 6 liepos, 2018 @ 12:00

Pure Rally Marbella 2018

Pure Rally Marbella 2018

8 miestai, 8 vakarėliai, 70 automobilių ir 1 Pure Rally

Londonas – Amsterdamas – Luxembourgas – Milanas – Monakas – Barcelona – Valencija – Marbella

Ralio startas 2018m. Birželio 29d, finišas 2018m. Liepos 6d., o dalyvavimo mokestis £1200 + mokesčiai vienam asmeniui. Į tai įstaičiuoti vakarėliai viešbučiuose, automobiliams skirti lipdukai ir kiti renginiai vykstantys dienos metu eigoje, taip pat žinoma finišo vietoje klube “Ocean club” Marbeloje, kur vyks didysis vakarėlis.
Išankstinis užstatas tik £50 žmogui iki 2018m. Kovo 1d, po to užstatas £250 žmogui, o likusią sumą reikės susimokėti iki 2018m. Balandžio 1d. Jeigu norite keliauti su mumis, privalote užsirezervuoti tinklapyje.

Visi viešbučiai yra 4-5 žvaigždučių, pusryčiais, parking’u ir standartiškai apie 15min nuo veiksmo vietos. Vairuotojams visas gėrymų/atributikos paketas įskaičiuotas.
24/7 pakalba iškilus problemoms ar klausimams.
Dalyvavimas lenktynėse.
Pilna nemokama pagalba kelyje iškilus techninėms automobilio problemoms.
Nemokama pagalba kelyje Europoje kuri padės gedimams jus nutelpti atgal į Jungtinę Karalystę jeigu problemos nepavyktų išspręsti.
Ralio apsauga saugos jūsų automobilius stovėjimo aikštelėse net ir naktį.

Renginių bilietai jau padavinėjami, jie tirpsta, tad nelaukite paskutinės akimirkos ir registruokitės dalyvavimui.

1 diena: Londonas – Amsterdamas

Tai diena kurios mes visi laukėme labiausiai, rikiuosimės į Pure Rally prie starto linijos šalia pasaulyje vieno žymiausių “Ace Cafe” Londone.
Po to kai komandos patvirtins dalyvavimą, visa kolona pajudės link Dover’io nuo kurio 80minučių kelsimės į Calais.
Pravažiavus tunelį keliausime į viešbutį kuriame užsiregistruosime ir būsime pasirengę Pure Rally vakarėliui Dam Square, kuriame vyks didžiulis vakarėlis su daugiau nei 2000 žmonių kartu su jumis besilinksminančių Pure Rally stiliumi.

2 diena: Dam – Luxemburgas

Atsigavus po audringo vakarėlio visa kolona pajudėsime į Luxemburgą pro Belgiją, kur sustosime bendrai kartu papietauti.
Papietavus keliausime toliau į Luxemburgą, kur apsistosimė vėl viebutyje, pailsėsime prieš susitinkant visiems kartu vakaro pokalbiams ir atsipalaidavimui.

3 diena: Luxemburgas – Milanas

Po ankstyvųjų pusryčių Pure Rally pajudės link Milano, kur po poilsio vakaro ir nakties mūsų lauks svaiginantis vakarėlis viename iš žymiausių įžymybių mėgstamame Milano naktiniame klube.
Sekančioje dienoje laukia ilgesnė kelionė, bet kuri tikrai neužsitęs, kadangi keliausime pro Šveicarijos Alpes į Italijos žemumą nuostabiais keliais, kurie suteiks nepamirštamų įspūdžių ir akimirkų.
Apsistojus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas, pasimėgaujimas Milanu iki vidurnakčio, kada prasidės dar vienas mūsų vakarėlis.

4 diena: Milan – Pietų Prancūzija

Po vėlyvųjų pusryčių laikas prasilėkti geriausiais pakrantės keliais Prancūzijos pietuose tiesiai į mūsų viešbutį Prancūzijos rivjeroje.
Ta naktis jums bus laisva, jokių suplanuotų vakarėlių, tad galėsite pailsėti, atsipalaiduoti prie jūros, pasimėgauti gardžiais pietumis ar gėrimais, tai ko užsigeisite.

5 diena: Pietų Prancūzija – Barselona

Laikas ankstyviems pusryčiams ir metas pajudėti Barselonos link, kur vėl keliausime pakrančių keliais, kuriuose atsivers nuostabūs kraštovaizdžiai iki pat Ispanijos, kur jau keliausime greitkeliu.
Atvykus, užsiregistravus viešbutyje jūsų lauks vėl laisvas laikas, pasivaikščiojimai po miestą iki mūsų vakarėlio kuris vyks paplūdimyje.

6 diena: Barselona – Valencija

Po smagios nakties Barselonoje pajudėsime į Valenciją, kurioje jūs galėsite praleisti poilsiaudami baseine ir ruoštis mūsų pagrindiniam uždarymo vakarėliui viename iš garsiausių “Ocean club” klube Marbelloje.

7 diena: Valencija – Marbella

Šiandien didžioji diena kurios visi taip laukėme. Po ankstyvųjų pusryčių lėksime tiesiai į Marbellą! Paliksime savo bagažą viešbutyje, o šalia jo keliausime į “Ocean club” klubą, kur turėsime savo VIP zoną, mėgausime saule ir ilsėsimės baseinse.
Vakarop vyks Pure Rally apdovanojimai, kuriuos įteiksime prieš išvykstant atgal į viešbutį, po kurio užbaigsime viską Pure Rally stiliumi viename iš miesto naktinių klubų.

Jeigu jums reikia daugiau informacijos arba jeigu norite užsirezervuoti vietą, tai galite atlikti organizatorių puslapyje: https://purerally.co.uk/rallies/pure-rally-2018-marbella-rally/

Bilietus galite įsigyti: https://www.eventbrite.co.uk/e/pure-rally-marbella-2018-tickets-38185771671?aff=es2

Kai tik užsirezervuosite, mes pradėsime tvarkyti jūsų dokumentus ir įtrauksime į sąrašą.

Informacija

Pradžia:
29 birželio, 2018 @ 09:00
Pabaiga:
6 liepos, 2018 @ 12:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/990860954347429/

Organizatorius

Pure Rally
Phone
+44 203 858 0626
Email
mel@purerally.co.uk
View Organizatorius Website

Vieta

Ace Cafe
Ace Corner North Circular Road, Stonebridge
Londonas, NW10 7UD Jungtinė Karalystė
+ Google žemėlapis
Phone
+44 20 8961 1000
View Vieta Website