Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

RatRace.lt GO 1 + Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertas

23 gegužės @ 08:00 - 22:00

RatRace.lt GO 1 + Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncertas

Turime Jums labai gerų naujienų. Pristatome naują formatą RatRace.lt GO – tai vienos dienos ralis festivalis/koncertas. Taigi skelbiam registraciją į pirmą tokį renginį atidarytą. Pirmas RatRace.lt GO jau gegužės 23d.! Dieną įveiksime trasą, o vakare mūsų lauks gyvo garso “Antikvariniai Kašpirovskio dantys” grupės koncertas. Dėl pasikeitusių nurodymų automobilyje esančių narių skaičius nėra ribojimas.

REGISTRACIJA: https://raceadmin.eu/ratracego/register

Viskas labai paprasta:

🧀 Užsiregistruojate (2×4, 4×4 ir Ladies klasės)

🧀 Apmokate (100 Eur/Ekipažui)

🧀 Atvykstate į renginio vietą, ir laukiate mūsų nurodymų automobilyje

🧀 Mes patikriname visus dokumentus, automobilį, sudedam visą reikiamą įrangą

🧀 Gaunate trasos maršrutą, startuojate

🧀 Dieną važiuojate, vakare finišuojate

🧀 Linksminatės gyvo garso koncerte

🧀 Visą likusį savaitgalį kaifuojate nuo patirtų emocijų

Pasižiūrėkite visus Youtube video, nuotraukas iš mūsų buvusių renginių ir paprasčiau susidarysite nuomonę, kas tas RatRace.

Mūsų maršrutas driekiasi bendro naudojimo keliais ir mes važiuojame pagal KET, tačiau čia nerasi greitkelių ir daug asfalto. Keliai kuriais važiuojame yra duobėti, nelygūs ir užmiršti. Mėgstame sunkiai pravažiuojamas vietas – ten kur 2WD paprasti automobiliai praktiškai niekada neužklysta. Kelio kokybė dažnai būna tokia, jog apie leidžiamą 70km/h greitį gali tik pasvajoti. Tačiau nuo to važiavimas tik įdomesnis ir dinamiškesnis. Viena akimirka per lėtai nuspaustas stabdis ir tu jau gali atsisveikinti su savo karteriu. Vieną kartą viršytas greitis ir tu jau renki baudas. Tad tam, kad užliptum ant podiumo įrodant sau ir kitiems, kad esi kietas vairuotojas reikės labai stipriai paplušėti.

Trasa šį kartą 300 km ilgio, važiuosime apie 7-8 valandas. Žinoma viskas ne taip jau čia baisu, jei tavo tikslas nėra podiumas. O norint smagiai praleisti savaitgalį su šeima, bet tuo pačiu ir sudalyvauti auto renginyje – RatRace.lt tam puikiai tiks. Juolab jog po renginio Jūsų lauks tikrai įspūdingas „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ grupės koncertas.

Viskas ko reikia – noro leistis į nuotykius:
Kiekvienam automobiliui įdiegsime GPS sistemą, tad galėsime Jus stebėti ir matuoti greitį. Tam Jums reikia išsivesti laidus nuo akumuliatoriaus, tačiau tai yra tikrai labai paprasta. Schemą ir visas bendras renginio taisykles rasite reglamente:
https://www.ratrace.lt/wp-content/uploads/2020/02/RatRace.lt-Reglamentas-2020.pdf

Renginio metu atsiūsime Jums GPX trasą kurią turėsite pasileisti telefone, tačiau trumpai tariant – viskas veiks taip, jog nepajausite skirtumo tarp važiavimo varžybose ir važiavimo su Waze programa iš Vilniaus į Kauną.
Renginio metu visi bendrausime per Zello programėlę, tad nors ir per atstumą – visi esame ant vienos bangos.

Tad jei pasiilgai tikrai gerų nuotykių, pats laikas į juos leistis. Kaip dalyviai sako – vieną kartą pabandęs tikrai nebegalėsi sustoti.

Tad jei dar neišsigandai šito aprašymo, pasimatome jau 05.23d. Bus smagu, stipru, linksma ir sunku. Registracija uždaroma 05.22d 10.00h. Vietų skaičius ribotas, o jos tirpsta kaip ledai karštą vasaros dieną.

P.S renginys bus vykdomas vadovaujantis visais sveikatos apsaugos ministerijos nurodymais renginiams automobiliuose karantino metu.

REGISTRACIJA: https://raceadmin.eu/ratracego/register

Taigi registracija atidaryta, jei turit klausimų skambinkit ir rašykite.

*Dalyvių skaičius ribotas.

Organizatorius

RatRace.lt
Telefonas:
(8-605) 53069
Organizatoriaus svetainė
http://www.ratrace.lt

Vieta

Paluknio Aerodromas
Oreivių gatvė 8
Vilniaus Apskritis, Paluknys LT-21168 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
(8-615) 15060