LUXURY CAR SHOW – Išskirtinių prabangių automobilių paroda
Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

Ratrace.lt GO vienos dienos automobilių ralis festivalis

25 liepos @ 08:00 - 22:00

Ratrace.lt GO vienos dienos automobilių ralis festivalis

Turime Jums labai gerų naujienų. RatRace.lt GO grįžta – tai vienos dienos ralis festivalis – skelbiam registraciją atidarytą. Antras RatRace.lt GO jau Liepos 25d.! Dieną įveiksime trasą, o vakare mūsų lauks pirtis, kubilas, bei geriausias vakaras su draugais. Žmonių skaičius mašinoje neribojamas.

REGISTRACIJA: https://raceadmin.eu/ratracego2/register

Viskas labai paprasta:

🧀 Užsiregistruojate (2×4, 4×4 ir Ladies klasės)

🧀 Apmokate (100 Eur/Ekipažui)

🧀 Atvykstate į renginio vietą

🧀 Mes patikriname visus dokumentus, automobilį, sudedam visą reikiamą įrangą

🧀 Gaunate trasos maršrutą, startuojate

🧀 Dieną važiuojate, vakare finišuojate

🧀 Vakare pramogos, ir linksmybės

🧀 Visą likusį savaitgalį kaifuojate nuo patirtų emocijų

Pasižiūrėkite visus Youtube video, nuotraukas iš mūsų buvusių renginių ir paprasčiau susidarysite nuomonę, kas tas RatRace.

Mūsų maršrutas driekiasi bendro naudojimo keliais ir mes važiuojame pagal KET, tačiau čia nerasi greitkelių ir daug asfalto. Keliai kuriais važiuojame yra duobėti, nelygūs ir užmiršti. Mėgstame sunkiai pravažiuojamas vietas – ten kur 2WD paprasti automobiliai praktiškai niekada neužklysta. Kelio kokybė dažnai būna tokia, jog apie leidžiamą 70km/h greitį gali tik pasvajoti. Tačiau nuo to važiavimas tik įdomesnis ir dinamiškesnis. Viena akimirka per lėtai nuspaustas stabdis ir tu jau gali atsisveikinti su savo karteriu. Vieną kartą viršytas greitis ir tu jau renki baudas. Tad tam, kad užliptum ant podiumo įrodant sau ir kitiems, kad esi kietas vairuotojas reikės labai stipriai paplušėti.

Trasa šį kartą 300-400km km ilgio, važiuosime apie 6-8 valandas. Žinoma viskas ne taip jau čia baisu, jei tavo tikslas nėra podiumas. O norint smagiai praleisti savaitgalį su šeima, bet tuo pačiu ir sudalyvauti auto renginyje – RatRace.lt tam puikiai tiks.

Viskas ko reikia – noro leistis į nuotykius:
Kiekvienam automobiliui įdiegsime GPS sistemą, tad galėsime Jus stebėti ir matuoti greitį. Tam Jums reikia išsivesti laidus nuo akumuliatoriaus, tačiau tai yra tikrai labai paprasta. Schemą ir visas bendras renginio taisykles rasite reglamente:
https://www.ratrace.lt/wp-content/uploads/2020/02/RatRace.lt-Reglamentas-2020.pdf

Renginio metu atsiūsime Jums GPX trasą kurią turėsite pasileisti telefone, tačiau trumpai tariant – viskas veiks taip, jog nepajausite skirtumo tarp važiavimo varžybose ir važiavimo su Waze programa iš Vilniaus į Kauną.
Renginio metu visi bendrausime per Zello programėlę, tad nors ir per atstumą – visi esame ant vienos bangos.

Tad jei pasiilgai tikrai gerų nuotykių, pats laikas į juos leistis. Kaip dalyviai sako – vieną kartą pabandęs tikrai nebegalėsi sustoti.

Tad jei dar neišsigandai šito aprašymo, pasimatome jau 07.25d. Bus smagu, stipru, linksma ir sunku. Registracija uždaroma 07.23d 10.00h. Vietų skaičius ribotas, o jos tirpsta kaip ledai karštą vasaros dieną.

REGISTRACIJA: https://raceadmin.eu/ratracego2/register

Taigi registracija atidaryta, jei turit klausimų skambinkit ir rašykite.

*Dalyvių skaičius ribotas.

Organizatorius

RatRace.lt
Telefonas:
(8-605) 53069
Organizatoriaus svetainė
http://www.ratrace.lt

Vieta

Aukštaitija
Sirupio gatvė 8
Panevėžys, LT-35241 Lietuva
+ Google žemėlapis