Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Samsonas Rally Rokiškis 2019

8 rugpjūčio, 2019 @ 08:00 - 10 rugpjūčio, 2019 @ 19:30

Samsonas Rally Rokiškis 2019

“Samsonas Rally Rokiškis” – gazuojam į karščiausią ralio fiestą!

“Samsonas Rally Rokiškis” tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių,
Neabejotinai karščiausias vasaros renginys “Samsonas Rally Rokiškis” ir 2019 m. rugpjūčio 9-10 d. žada nenuleisti dvejus metus užkeltos kertelės. Tiek sportininkams, tiek žiūrovams, paruošta nemažai naujovių ir staigmenų, juolab, kad Rokiškio miestas 2019-aisiais paskelbtas kaip Lietuvos kultūros sostinė, o su lyg raliu prasidės ir Rokiškio sporto metai.
****************************************************************************

Samsonas Rally Rokiškis” – let’s take the maximum speed to the hottest rally fiesta!

„Samsonas Rally Rokiškis“ became well known in Lithuania as well as abroad after being organized for two years in a row. It is well indicated by increasing number of participants from abroad and spectators. Racers from 15 different countries participated in last years event.
On 9-10th of August 2019 no doubt the hottest summer event „Samsonas Rally Rokiškis“ will definatelly be as good as previous events. A lot of surprises and news are already prepared for participants as well as for spectators. Rally will start a year of sports in Rokiškis as the town was announced to become a capital of culture of Lithuania in 2019.

Organizatorius

Samsonas Rally Rokiškis
View Organizatorius Website

Vieta

Rokiškis
Rokiškis, Panevėžio apskritis Lietuva + Google žemėlapis