Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

#Slalomo dvikovos – 1 etapas

8 birželio @ 08:00 - 17:00

#Slalomo dvikovos - 1 etapas
↘️ INTRO
Sugrįžusios #SlalomoDvikovos jau pasitinka Jus su pirmuoju įskaitiniu sezono etapu, kuris vyks jau birželio 8 dieną Akademijoje, Kauno r. (šeštadienį). Vėliau metų eigoje turėsime dar 2 įskaitinius varžybų etapus. Kadangi vietų skaičius (dėl formato) bus labai ribotas – prioritetą skirsime tiems, kas dalyvaus visą sezoną be pertraukų 😛 Kviečiame Jus, Jūsų draugus, draugų draugus ir pažįstamus, šeimos narius ir pakeliui sutiktus žmones (😃) dalyvauti šiame renginyje, o kad bendruomenė būtų vis gausesnė, jauskite pareigą pasidalinti šiuo renginiu 🙂 Pasiruoškite ne tik saugiai pasukioti vairą, pasivaržyti tarpusavyje, bet ir nemažai išmokti 😊
🔎 TERMINŲ LEGENDA (kad būtų lengviau suprasti):
Treniruotės – kvalifikaciniai važiavimai, kurie vyksta pagal startinius numerius (kad mažiau stovėti eilėje). Didžiojoje aikštėje Jūsų lauks dvi veidrodinės arba identiškos trasos (A ir B).
TOP16 – pasibaigus treniruotėms, bus išrinkti TOP16 dalyvių , kurie parodė geriausius trasos įveikimo laikus treniruočių metu ir eis KAUTIS dėl galutinės vietos etape (likusiems – bus priskirtos vietos pagal treniruotėje parodytą geriausią abiejų trasų (A+B) rezultatų sumą.
#SlalomoDvikovos – tai varžybų pravedimo būdas, kai vienu metu važiuoja du dalyviai gretimose trasose (A ir B). Trasos gali būti identiškos (abu dalyviai po starto suka į tą pačią pusę), veidrodinės (abu dalyviai po starto suka į skirtingas puses), prasilenkiančios (abu dalyviai startuoja skirtinguose trasos galuose ir vienas kitą vejasi). Kiekviena dvikova yra sudaroma iš dviejų dalyvių ir dviejų važiavimų (vienas prieš kitą). Abiejų važiavimų metu kiekvienas dalyvis pravažiuoja A ir B trasas (po pirmo važiavimo keičiasi trasomis ir vėl važiuoja). Dvikovos rezultatas skaičiuojamas A ir B trasų važiavimo laiko suma. Laimėjęs dvikovą dalyvis yra keliamas į laimėtojų sąrašą, pralaimėjęs dalyvis keliamas į atkrintamųjų sąrašą ir kaunasi toliau. Kiekvienas dalyvis važiuoja tol, kol pralaimi dvi dvikovas.

Svarbu! Jeigu registracijos metu dalyvių bus daug, juos dar papildomai skirstysime į FWD-TOP16, RWD-TOP16 ir t.t.
↘️ RENGINIO MENIU
✅ Kvalifikacinių treniruočių važiavimai
✅ 2 veidrodinės arba identiškos trasos
✅ TOP16 varžybos greičiausiems (bendrai arba klasėse)
✅ Profesionalūs ir padėti pasiruošę teisėjai
✅ Laiko matavimas ir rezultatai realiu laiku
✅ Vietoje dirbantis komentatorius
✅ Gera atmosfera, muzika
✅ Media reporterių komanda
Daugiau informacijos ir registracija -> https://www.finisas.lt/event/info/2024-06-08

Informacija

Data:
8 birželio
Laikas:
08:00 - 17:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys žymės:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/481044774611321/

Organizatorius

Slalomo Akademija
Phone
(8-633) 15700
Email
slalomoakademija@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Parko gatvė 10c, Akademija
Parko g. 10c
Kaunas, Kauno apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis