Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

Slaptų kodų lenktynės PUMPKIN EDITION!

10 spalio @ 21:00 - 23:59

Slaptų kodų lenktynės PUMPKIN EDITION!

Orientacinės lenktynės automobiliais, kurios nuves iki didžiausios moliūgų šventės Lietuvoje, Švėkšnoje. Apie moliūgų šventę šitam miestely turbūt ęsate girdėjęs kievienas, tad iškart išduodam, kad žaidimo finišas bus ten. Be abejo, vien nuvažiuot į Švėkšną neužteks, užduotys ir galvosūkiai laukia jūsų visos kelionės metu.

Taigi, kaip viskas vyks:

Žaidimas vyks per sistemą kodai.en.cx Žaidimo starto koordinates skelbsime lygiai 21:00val. Nuo to laiko turėsite pusvalandį, kad pasiektumėte organizatorių. Susitikus su juo, susimokėjus startinį mokestį, gausite pirmąjį kodą, nuo to laiko pradės skaičiuotis laikas užtruktas žaidime.
Viso žaidimo vietos prasidės Klaipėdos mieste. Toliau keliausime per įvairias gyvenvietes, kuriose reiks atlikti organizatorių sugalvotas užduotis, kaip ir ankstesniuose žaidimuose. Važiuojant nuo vienos vietos iki kitos, gausite papildomų užduočių. Taigi, gavę pirmą kodą iš organizatoriaus ir jį suvedę, pamatysite koordinates ir informaciją, kur važiuoti, ir, kur ieškoti kodo nuvažiavus. Nuvažiavę ir suvedę kodą, gausite užduotį, kurią reikės atlikti toje vietoje. Pvz.: surasti paslėptus kodus, iššifruoti atsakymo kodą iš aplink esančių objektų ir t.t. Atlikę užduotį, gausite kitas koordinates, kur Jūsų lauks kita užduotis – taip iki žaidimo galo.
Slaptų kodų lenktynės yra pritaikytos žaisti naujoms komandoms. Užduotyse nereikia patirties. Reikia puikaus komandinio darbo, greito orientavimosi vietose ir sėkmės.

SVARBU: važiuodami, nepamirškite saugaus eismo taisyklių ir kelyje elkitės atsakingai.

Viskas trumpai:

Startas – 21:00 val. Koordiantės sistemoje ir Facebook bei Instagram paskyrose.
Organizatorius lauks 30 min.
Startinis mokestis – 30 €
Pasirūpinti išmaniaisiais įrenginiais kiekvienam komandos nariui.
Pasirūpinti patikimais žibintuvėliais, rekomenduojame kiekvienam komandos nariui.
Pasirūpinti tinkama apranga, dalis žaidimo vyksta lauke.
Planuojama trukmė apie 3 val.
Planuojamas kilometražas apie 65 km.

Žaidimo nuoroda sistemoje: http://kodai.en.cx/GameDetails.aspx?gid=70255

Nugalėtojus skelbsime savo Facebook, Instagram paskyrose. Finišavus visiems dalyviams, skelbsime statistiką bei dalyvių vietas sistemoje.

Pirma vieta gaus firminį “Slaptų kodų” džemperį;
Antra ir trečia vieta – po vienus “Slaptų kodų” marškinėlius.

Jei tik turite klausimų, mielai lauksime jų komentaruose arba privačia žinute. Taip pat su organizatoriumi galite susisiekti el. paštu: slaptukodulenktynes@gmail.com arba 861290085

Organizatorius

Slaptų kodų lenktynės
Telefonas:
861290085
El. paštas:
slaptukodulenktynes@gmail.com
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/Slapt-kod-lenktyns-103092614480117/

Vieta

Klaipėdos apskritis
Klaipėdos apskritis + Google žemėlapis