Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

Slaptų kodų lenktynės WE‘RE BACK!

16 balandžio @ 20:00 - 23:59

Slaptų kodų lenktynės WE‘RE BACK!

Breaking news! 🔥 Tikriosios orientacinės Slaptų kodų lenktynės grįžta! Spirgam, kaip norim ieškoti kodų kartu, todėl kviečiam žaisti šeštadienį, balandžio 17 d. Kodų paiešką pradėsim ir užbaigsim Klaipėdoje, bet pajudėsim šįkart plačiai, planuojamas kilometražas – 100 km. 🚀

🚗 Kaip viskas vyks? 20 val. atsidarys žaidimas, jūs sužinosit koordinates, kur šįkart laukia organizatorius. Į nurodytą vietą turėsit atvažiuoti iki 21 val. Smarkiai negazuokit ir judėkit atsakingai, nes žaidimo laiką pradėsim skaičiuoti tada, kai pasimatysim. Atvykę nelipkite iš automobilio, mes patys prie jūsų prieisim. Sumokėję startinį mokestį, gausite pirmą kodą, kuris atrakins užduotis.
🚗 Žaidimą sudarys apie 10-12 vietų, kuriuose reiks surast paslėtus kodus ar išifruot juos iš aplink esančių objektų. Kad važiuoti neprailgtų, gausite papildomų užduočių, kurias atlikę komandai laimėsite BONUS minučių.
🚗 Kaip visad, esam atsakingi ir laikomės visų saugumo nurodymų: pramogas lauke organizuoti leidžiama ne daugiau kaip 5 asmenims, tad toks ir bus maksimalus komandos dydis. Prašome jūsų laikytis aktualių karantino reikalavimų, saugių atstumų ir dėvėti kaukes.

Viskas trumpai:
♟ Žaidimas vyksta per sistemą kodai.en.cx
♟ Žaidėjai, turi būti užsiregistravę ir susikūrę komandą (Jei neaišku, kaip tai padaryti susisiekite, PM)
♟ Žaidimas atsidaro 20 val.
♟ Startinis mokestis komandai – 30 eur.
♟ Planuojama trukmė – 3val.
♟ Finišavus visiems dalyviams, skelbiami rezultatai Online. Pirmoms 3 vietoms atiteks prizų fondas – laimėtojų medaliai, 1-ai vietai papildomai – Slaptų kodų džempas, 2 -3 vietos gaus firminius Slaptų kodų marškinėlius.
Žaidimo nuoroda: http://kodai.en.cx/GameDetails.aspx?gid=71348

🚗 Jei liko neaiškumų, susiskambinam 861290085, susirašom slaptukodulenktynes@gmail.com

Organizatorius

Slaptų kodų lenktynės
Telefonas:
861290085
El. paštas:
slaptukodulenktynes@gmail.com
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/Slapt-kod-lenktyns-103092614480117/

Vieta

Klaipėda