Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Sportininkų namuose – pokalbis su Dakaro ralio dalyviu klaipėdiečiu Laisvydu Kanciumi

20 sausio, 2022 @ 19:00

Sportininkų namuose – pokalbis su Dakaro ralio dalyviu klaipėdiečiu Laisvydu Kanciumi
Sausio 20 dieną (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdos sportininkų namuose (Daukanto g. 24) svečiuosis prieš kelias dienas iš Dakaro ralio grįžęs ir čia Lietuvai istorinę pergalę pirmajame etape pasiekęs klaipėdietis Laisvydas Kancius.
Jis per savo sportinę karjerą Dakaro ralyje dalyvavo jau antrą kartą – 2021 metais galutinėje keturračių įskaitoje iškovojo septintąją vietą, o 2022 metais sugebėjo laimėti pirmąjį etapą, po dviejų lenktynių etapų dar buvo lyderis ir tik trečiajame etape po technikos gedimo buvo priverstas baigti lenktynes.
To priežastis – trečiajame etape lūžusi priekinės pakabos dalis.
Nepaisant visko, 2022 metų Dakaro ralis klaipėdiečiui suteikė ir teigiamų emocijų – L. Kancius tapo pirmuoju lietuviu, kuriam pavyko laimėti Dakaro ralio etapą keturračių įskaitoje.
Džiugu ir tai, kad Dakaro ralyje buvo iškelta ne tik Lietuvos, bet ir Klaipėdos vėliava. Tokiu gestu L. Kancius norėjo pademonstruoti, kad atstovauja būtent šiam miestui.
Apskritai Dakaro ralio istorijoje, įskaitant ir automobilių klasę, tai buvo vos antras lietuvių laimėtas etapas Dakaro ralio istorijoje. 2020 metais pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo Vaidotas Žala.
Taigi, L. Kancius, svečiuodamasis Sportininkų namuose, papasakos apie Dakaro ralyje patirtus įspūdžius, apie technikos gedimą ir bandys atsakyti į klaipėdiečiams ir visiems Dakaro ralio lenktynių gerbėjams rūpimus klausimus.
Kviečiame šio įvykio komentaruose ir diskusijoje rašyti savo klausimus, kuriuos mes pokalbio metu užduosime L. Kanciui.
Dėl su COVID-19 susijusių grėsmių, diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau mes visą tai sausio 20 dieną (ketvirtadienį) nuo 18 val. tiesiogiai transliuosime Klaipėdos LAM-renginiai Facebook paskyroje. Video transliacijos nuoroda mielai pasidalinsime ir su žiniasklaidos priemonėmis.
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, užduodant klausimus ir tiesiogiai stebint video transliaciją kuri bus čia: https://www.facebook.com/klaipedoslam/

Organizatorius

Klaipėdos LAM renginiai
Email
info@klaipedoslam.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėda