Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Turistinis ralis – “DSTK 20”

22 rugsėjo, 2023 @ 18:00 - 24 rugsėjo, 2023 @ 12:00

Turistinis ralis - "DSTK 20"
📢 Tokio turistinio ralio dar nebuvo! 🚗💨
Šiais metais Dzūkijos senovinės technikos klubas mini 20 metų jubiliejų, o turistinis ralis vyks jau 10-tą kartą! Pasiruoškite nuotykiams, nes tai bus tiksliausias ir sudėtingiausias ralis DSTK istorijoje. Jūsų laukia net 2 dienos veiksmo, įspūdžių, bičiulystės ir trupučio draugiškų varžybų. 😉
📍 Starto vieta ir pabaiga: Alytus
🚀 Ko tikėtis:
Šiais metais ralį pakelsime į naujas aukštumas ir pasiūlysime keletą įdomių naujovių. Ralyje išbandysite savo įgūdžius ir tikslumą kaip niekada anksčiau. Tačiau nesijaudinkite, kiekvienam turime kažką ypatingo! Be įprasto ralio, pristatome atskirą turistų klasę. Taigi, nesvarbu, ar esate patyręs dalyvis, siekiantis nugalėtojų pakylos, ar tiesiog ieškote smagių nuotykių, mūsų renginyje rasime vietos ir jums!
🏁 Išsami informacija apie ralį:
Dalyviai leisis į jaudinančią kelionę, startuodami po vieną, vadovaudamiesi kruopščiai parengta kelio knyga. Pakeliui susidurs su laiko kontrolės (LK) punktais, kuriuose turės užsiregistruoti per nurodytą laiką. Tačiau saugokitės! Nepažymėti slaptieji laiko kontrolės punktai (SLK) užtikrins, kad išlaikytumėte paskirtą tempą, ir taip suteiks papildomų iššūkių. Nugalėtojai bus nustatomi sudėjus papildomų varžybų rezultatus ir baudos sekundes už laiko nuokrypius, todėl bus akcentuojamas tikslumas ir įgūdžiai, o ne transporto priemonės savybės.
🚗 Tinkamumas:
Ralyje gali dalyvauti visos iki 1993 m. pagamintos transporto priemonės. Tačiau organizatoriai gali svarstyti išimtis dėl reikalavimų neatitinkančių transporto priemonių. Nesvarbu, ar turite Oldtimer, ar Youngtimer, tai jūsų šansas pademonstruoti savo senovinius ratus!
Prisisekite diržus, užveskite variklius ir leiskitės į nepamirštamą nuotykį kartu. Iki susitikimo prie starto linijos! 🏁🚗💨
Registracija ir varžybų nuostatai – https://bit.ly/registracija_DSTK20

Informacija

Pradžia:
22 rugsėjo, 2023 @ 18:00
Pabaiga:
24 rugsėjo, 2023 @ 12:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/992864058514663/

Organizatorius

Asociacija Dzūkijos senovinės technikos klubas
Phone
+37068675321
Email
saulius.mastauskas@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Alytus
Alytus, Alytaus apskritis Lietuva + Google žemėlapis