Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

UpHill Drift by Liqui Moly & Automotive Semi-PRO 06.08-09

8 birželio, 2018 @ 14:00 - 9 birželio, 2018 @ 17:00

UpHill Drift by Liqui Moly & Automotive Semi-PRO 06.08-09

Data: Birželio 8-9d.
Vieta: Kačerginės „Nemuno žiedas”
Lygos: PRO; Semi-PRO
Valstybės: Lietuva, Latvija, Baltarusija, Ukraina, Lenkija

Dvi dienos dūmų – košmariška frazė Seimo valdančiajai daugumai ir pasakiška realybė visiems, kurie nepatingės aplankyti Kačerginės.

Du reikalai:

„Automotive Semi-PRO” užims trasos starto-finišo tiesiąją. Pirmas, antras, trečias, spyris į sankabą, palei žolės kraštą, staigus persimetimas į nuožulnią trasos dalį palei šviesoforus, tada vėl kairėn link diskusijų nemėgstančių betoninių atitvarų ir tada trumpas pus-žiedis, šį kart jau bandant išsimušti dešinės pusės galinę lempą. Stiklų šioje trasoje bus. Ne tik dėl atitvaro – veiksmas vyks naktį, primindamas istorinius kadrus iš “Urmo bazių”. Greitis iniciacijos metu 100+, sulėtėjimas tik trasos gale, tad visi, kurie klausinėjo – „Nu kam Semi-PRO lygoj reikia tų puslankių?”, savo atsakymą gaus vizualiniu metodu.
Prieš penkmetį čia savo jėgas bandė „EEDC” pilotai, dabar, trasą sutrumpinus vienu posūkiu, čia susirungs kylančios Lietuvos drifto žvaigždės.
O žvaigždės šviečia tik naktį, tad nepamirškite pasitikrinti lempučių – jų prireiks. Ir dar porą žalio „Red Bull’io”, kad akytės per anksti neužsimerktų.

UpHill Drift by Liqui Moly” – produktas pažįstamas iš pernai. Daug greičio, nedaug vietos klaidoms, potencialios molio vonios ir savo, bei kolegų „velykas” testuojantys drifteriai. Šie metai taps lūžio tašku – jaunoji karta jau suprato, jog jokio kosmoso čia nėra. Reikia greičio, savikontrolės, bei lašelio sėkmės ir tu jau gali vadintis PRO. Ne arkliai, ne pinigai, ne padangos, ne turbinos, o tik šita trasa parodo kas yra pilotai, o kam dar reikia pasistengti. Iššūkis aiškus, galimos pasekmės – taip pat.
Belieka priimti iššūkį arba susitaikyti su praeivių šypsena. Nes jie žino, kad aikštelėje arklių nereik.

Naujovių šį kartą bus: teisėjų komanda didesne dalimi kalbės latviškai, lietuviškai patars tik Mantas Kuzmarskis – žmogus, dienas leidžiantis Dubajuje, prižiūrėdamas „Nissan” drifto akademiją, gamindamas šeichams mašinas ir dirbdamas prie savo tobulo įdegio. Mantas jau senokai užsidirbo pagarbą tarp „Formula Drift” teisėjų, „FIA” drifto komiteto narių, bei Europos stipriausiųjų, tad galima teigti, kad jis truputį kvalifikuotas. Tą patį galima sakyti ir apie du kolegas iš Rygos – aplink regione gudresnių nėra.

15min.lt nusprendė įsivelti į šį renginį jiems įprasta maniera – viską stebėti iš pirmos eilės. Būtent taip veiksmą matysi ir Tu, jei pasirinksi jų tribūną. Galėsi matyti Levicko veido išraišką, Čibirkos „bodykit’o” netikslumus, bei Ivanulios “crash’us” iš taip arti, kad girdėsi teisėjų keiksmažodžius. Ir virš galvos žaliuos galiūnas Ąžuolas, tai lietaus labai bijot nereiks. Kad viską tikrai būtų galima „suprasti akimirksniu”, šalia pastatysime greičio radarą, kad visi galėtų matyt – kas atlekia, o kas tik atbaubia. Jei sėdėsi šioje tribūnoje, galim paprašyt pakeist radaro „batareikas” – nes tu būsi taip arti veiksmo.

Kas dar? Turėsim svečių. Visą žiemą malėmės po regioną, negailestingai sukdami kilometrus į naująją „Nissan Navara”. Patogus daiktas, tai įsukom virš trijų tūkstančių. Ta proga aplankėm nemažai užsienio talentų, pakvietėm akis į akį, tad šie pažadėjo lygiai taip aplankyti mus. Šios varžybos nebus kokios tai užsienio lygos etapas, kuriame visi stengiasi saugot mašinas, nes reik kovoti dėl taškų. Broliai latviai, baltarusiai, lenkai ir ukrainiečiai čia atvažiuoja atsiraut, prisimint kaip gerai atrodo lietuviškos merginos ir gerai praleisti laiką, tad strategijų ar atsargumų nesitikėkit. Dar iš „EEDC” laikų jie žino – Lietuvoj lėtai ir paprastai nebūna. Nebus ir šįkart.

Trumpai tariant – čia bus pirmas riebus drifto renginys šiemet. Tokių bus nedaug, todėl praleisti jį, tas pats, kas praleisti savo geriausio draugo vestuves – visi „patūsins”, o Tau beliks klausytis?…
Nekažką ane?
Nereikia taip daryti.
Keliauk į Paysera tickets, užsirezervuok savaitgalį, pasiimk iš Ikėjos paklotuką, porą pakų „Red Bullio” ir nusiteik dviem dienoms veiksmo.

Renginio draugai ir rėmėjai:

Liqui Moly Lithuania
Automotive.lt
Galingas.lt Chip Tuning
Autoplius.lt
Red Bull
Nissan Nordic Europe Oy
ZIP FM
15min
Speed-Styling Profesionalus apklijavimas
Red Helmet

Dalyvių registracija: https://goo.gl/forms/HnmQDMHOA5aWl2qk1
Press registracija: https://goo.gl/forms/Uy0mBRV9jx4MgdI63

Informacija

Pradžia:
8 birželio, 2018 @ 14:00
Pabaiga:
9 birželio, 2018 @ 17:00
Renginio kategorijos:
,
Renginys žymės:
, , , , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/830250007167779/

Organizatorius

Red Helmet
Phone
+37062056206
Email
linasrj@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Nemuno Žiedas
Nemuno g. 20
Kauno raj. Gaižėnėlių kaimas, Kauno apskritis LT- 53455 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
+370 610 92349
View Vieta Website